Jump to content
Create New...

Voteban uz nieką


AdriokasLTU

Recommended Posts

Jūsų Nick bei steam ID -  AdriokasLTU STEAM_0:0:81521490
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( 1, 2 DM ) - Bachuru servas (public'as) #1
Ką darėte prieš gaunant baną - Prisijungiau į serverį ir išgirdau du čiuvakus pykstantis, sakau: Ko tokie agresyvus? Ko pikti? Pradėjo žodžiuotis ten typo užsičiaupk žasine ir pnš., sakau - Gerai, gerai, tyliu. Pyst sako: davai votebaninam šita, ir gavau baną. Viskas įvyko per kokias 3min, tarp 12:35 ir 12:45. Kaip matote nuotraukoje, net nespėjo round'as pasibaigti.
Kuris admin nubaudę ? - Nežinau ar admin, bet Sh3llSHOCK, feizen=DD ir Chemikas

f1afbacaf347bd95979c2f92ea638d79.png

Edited by AdriokasLTU
Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Neaišku dabar kuriuo tiket SH3LLSHOCK sako ,kad tu stumti pradėjai ,o tu sakai kad jie tai čia neaišku kažkaip,manau be priežasties votebano tikrai nedėjo turėjai kažką padaryti kad gautum bausmė

Edited by ✪ KeNTaS
Link to comment
Share on other sites

Aš pradėjau stumti? Jie jau ir taip stūmė ant kažkokio čiuvako vardu hakk, aš tik paklausiau kodėl jie tokie pykti ir viskas... Grįžęs į serverį ban'o laikui praėjus paklausiau kodėl jie voteban'ino, tai sakė nes čytinu... kai aš tik sugebėjau vieną žmogų su deaglu nušaut (galima demo pažiūrėt, map buvo deagle2k lyg ir, kažkas panašaus). Aš manau, jūs turėtumėte bent jau atsižvelgti į tai, kad sh3llshock, feizen=DD ir chemikas per 7min tarpą sugebėjo iš-voteban'inti 3 žmones.

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search