Jump to content
Create New...

Bandiūgos į adminus


Paulius

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,
Visų pirma, tvarkos pas jus nerasta, padarytumėt Bandiuga™ t.y. mane ir Aurį adminais būtų bent griežta ir subjektyvi, bet tvarka!
Daug laiko praleidžiam Jūsų serveryje ir matosi, kad pastaruoju metu tvarkosi tik mūsiškis Bandiuga™ Manfredukas. Vargšas jau galą baigia gaut.
Kitų adminų nerasta, arba rasta tik epizodiškai.  Todėl mes užjausdami ir iš geros valios - tiesiam pagalbos ranką.
Iškart rašau už abu. Beje, labai jau lochiška tvarka priimant į adminus. Čia vaikam nebent suteikt vilties ir papeizoti tą anketą.
Duokit rimtiem žmonėm rimtus darbus. O pilka masė tegul murgdosi tuose forumuose.
Beto, jau senokai nesprendžiamos opios serverio problemos tokios kaip: votealltalk įdiegimas, nuolatinis blockinimas dėl nekiaurų žaidėjų modelių (ypač kai serveryje lošia 14x14), naujų map`ų įdėjimas į votelistą ir pan.
Jau rekomenduoti nauji map`ai Manfredukui, sakė perduos. Duog dieve pasieks aukščiausiųjų ausis.
Taigi prie reikalo:

[i]1. Nick zaidime. [/i]
[b]Mano nepastovus, pagal nuotaiką, dabar "[i]Kiauras[/i]", o Aurimo nuo Caro Bedančio laikų "[i]Auris[/i]"[/b]

[i]2. Amzius N-18. [/i]
[b]Man 24, Auriui 26[/b]

[i]3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai). [/i]
[b]Kiauras: [u]STEAM_0:1:13217735[/u]. Auris: [u]STEAM_0:1:20700391[/u][/b]

[i]4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? [/i]
[b]Taip, esame[/b]

[i]5. Kokiame serveryje buvote? [/i]
[b]Daug serverių, paskutiniai ir iki šiol Bandiūgų Public`as, Mix`as, Brush`as.[/b]

[i]6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? [/i]
[b]Daug. [/b]

[i]7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S). [/i]
[b]CS:S[/b]

[i]8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? [/i]
[b]Priklauso nuo situacijos:
1. Jei duxas[b]*[/b] - iškart ban.
2. Jei šiaip sukilo nervai žmogui ir šiaip gyvenimas nemielas - įspėjimas.
3. Nepadėjus įspėjimui - mute/gag.[/b]
[b]*[/b][i]dux - rusų armijoje vadinamas karininkas ką tik po priesaikos
  duxas - žodį galima sulyginti su: lopas, daunas, loxas.[/i]

[i]9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. [/i]
[b]Manfredukas[/b]
ir daug Bachurų servo žaidėjų tokių kaip: Haris, Citrys, iкคω, Hawaii.., Trintukas^^^,  ApP, Pumpuotaukslis*, awsome giantas #v1.8 powahhh, LuNaTiKaS, e2x, Min๖ۣۜۜdozaaツツ, TeamKiller_TK, Liutaz, _ROKIS_bum_ble_, BattleFace, @chmed, MSD_Viperizz777, T4 [Energy], Shmikis, Ponas-Batonas, Amberiukas, ElasBandis ir žinoma mylimiausias Morpheus (ups`as) <3
Taip pat visos mūsų gražuolės, kartas nuo karto pradžiuginančios savo mielais balseliais:  <eg^une>, Ugn3, Deimantė, Velnio nešta ir pamesta, Braškės, Uogos, Princeses, Chikos Karolinos ir t.t. Visos Jūs mūsų, o mes Jūsų :*

Su pagarba,
Bandiuga™ Paulius

---------------------------------------

[b][i][url=http://bandiugos.lt/]bandiugos.lt[/url][/i][/b]
[url=http://bandiugos.lt/][img]http://bandiugos.lt/images/bandiuga.jpg[/img][/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Visapūsiškai už ! Tikiuosi pasiteisins ši tema :)
O dėl serverio problemų daug temų buvo kurta , bet nei į vieną nebuvo atsižvelgta , na nebent į awp limitą..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nei už, nei ką. Prajuokino tavo toks pristatymas, ne kaip į administratorius...  ;D
Pirminis padlaižiavimas, o paskui kas? Jau nesuprasti visu ;D

Atsiminkit: [b]Manfredukas DIEVAS pagal juos[/b] ;D

Pristatė ir pareklamavo, gal gana cirku ? Ačiū ;D

[b][i][u]Vyr.Administratoriams: Jus pasižiūrėkit koks be adminas būtų visi jie lankosi ir visi jie tvarką daro kaip sakė "Tvarką bus"[/u][/i][/b] ;D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=tuktukas link=topic=322.msg3461#msg3461 date=1361537755]
Tomai ziuriu moki tik kritikuot visus, metas i save paziure!!!!!!!!
[/quote]
Šiaip tikrai tomai , tikėjausi iš tavęs geresnio admino , deja , esi labai neaktyvus ;/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nedarysiu čia chat kažkokio, kaip kažkas nori padaryti. Pasakysiu tiesiai ir aiškiai.

Aš jums ne koks pastovus žaidėjas kuris 24/7 sėdi prie kompo ir žiūri viena tašką, kaip daro kažkas.
Na nepykit, bet taip yra.
Dėl admino galiu pasakyti, tiek. Ateinu pažiūriu tvarką yra ir išeinu. Turiu, ne tik žaidime sėdėti.
Na, bet juk sutiktumėt manau. Reikia gyventi realiai, bet ne kompiuteryje vien sėdėti užsidarius kambaryje.
Kas suprato, tas šaunuolis.

Kam kritika nepatinka durys ten kairėje ar ten dešinėje. Prašom pro jas eiti.
Antra vertus pasakysiu, kam nepatinka kritika? Tiems nepasiūlyčiau toliau čia sėdėt.
Pvz: Aš iš kritikos gyvenu ir man gerai mokausi iš to ką blogai padarau ir nesmerkiu to žmogaus kuris suteikia galimybe apgalvoti.

Ačiū, kad esate aktyvus ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=322.msg3466#msg3466 date=1361565359]
Nedarysiu čia chat kažkokio, kaip kažkas nori padaryti. Pasakysiu tiesiai ir aiškiai.

Aš jums ne koks pastovus žaidėjas kuris 24/7 sėdi prie kompo ir žiūri viena tašką, kaip daro kažkas.
Na nepykit, bet taip yra.
Dėl admino galiu pasakyti, tiek. Ateinu pažiūriu tvarką yra ir išeinu. Turiu, ne tik žaidime sėdėti.
Na, bet juk sutiktumėt manau. Reikia gyventi realiai, bet ne kompiuteryje vien sėdėti užsidarius kambaryje.
Kas suprato, tas šaunuolis.

Kam kritika nepatinka durys ten kairėje ar ten dešinėje. Prašom pro jas eiti.
Antra vertus pasakysiu, kam nepatinka kritika? Tiems nepasiūlyčiau toliau čia sėdėt.
Pvz: Aš iš kritikos gyvenu ir man gerai mokausi iš to ką blogai padarau ir nesmerkiu to žmogaus kuris suteikia galimybe apgalvoti.

Ačiū, kad esate aktyvus ;)
[/quote]
Nepisk proto , 1.6 zaidi ir dar sakai prie pc nesedi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 2 weeks later...
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search