Jump to content
Create New...

FREE BANAS


I'm From Faze

Recommended Posts

Žaidžiau bachuru serve 2, ir turiu binda "bind "L" "say You just got rekt by http://EZFrags.com, best free cheat out there!", Paspaudžiau "L" raidę  ir sia ezfrags cheat zinute parašė. AŠ NEČYTINU ŠĮ BINDA DAUG KARTŲ JAU NAUDOJAU VISUR IR BACHURU SERVE DAUG ŽMONIŲ ŽINO TAI, plz unban nick "ULTRA INSTINCT"

Ačiū už dėmesį :)

Jei kyla klausimų galit mane pakviest ULTRA INSTINCT, beto turiu itemu, coinu, ir 4 metus zaidziu , cytint ir rizikuot viska prarast neverta.

 

 

Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Nėra ko dėliotis bindų apie cheatus, ateinant į servą žaist pasiskaityk taisykles, gal nekils noras daugiau bindintis. Šį kart sumažinu ban iki savaitės, pakartotinis atvejis bus uždėtas ban visam laikui. Išsivalyk savo bindus.

  • Haha 2
Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas
1 valandą prieš , MaJin said:

Siek tiek cringe, kad galima gaut uz cheatu svetaines reklamavima ilgokus banus,jei manot, kad cheatina tai ir patikrinat, o del spam galima ir gag deti... 

Is dalies pritariama is dalies ne.

Ne visi jaunuoliai zino kas tai per link ir gali paspaude parsisiust ir tapt potencialiais autistais (cheatais). Savaitele skamba kaip fair ir tinkama bausme pirmam kartui, ilgiau baust, not cool.

  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search