Jump to content
Create New...

Anketa į administratorius


Guest AlgirdasD

Rekomenduojami pranešimai

Guest AlgirdasD

1. Nick zaidime: iٸρ®o†эĵǺئ
2. Amzius: 20
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) STEAM_0:0:24348920
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?: Taip esu patirtis 3 metai
5. Kokiame serveryje buvote?: Partizans Nx serveryje playcss public ir kituose kuriu jau nelabai pamenu
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?: darbo dienomis min 4h savaitgaliais 6h ir daugiau
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S): CS:S
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?: pirmiausiai duociau ispejima kad nebesikeitu kad apsiramintu jai nekreiptu demesio tada mute

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest AlgirdasD

Amberi aš ir nieko nesakau kad va turiu jusu adminu pasitikejima ir panasiai tiesiog va man patinka servas patinka chebra kuri serve losia nei tau nei kuriam kitam nieko blogo tikrai nesakiau, mane pasikviete chebra y serva palost atejau palosiau man patiko ir t.t bet va buna atveju kai nera nei vieno admin zaidejai nori alltalk off ar dar ko nors is admin bet nei vieno on nebuna, o as po darbo bent 4h tikrai serve praleidziu laiko :) buciau pirkes admin pasake neparduodami yra tam anketos ir t.t. kad uzpildziau anketa nieko blogo nedarau juk tiesiog noriu pamegint tapti vienu nariu is administratoriu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search