Jump to content
Create New...

Kerk uzdejo bana is niekur nieko :) tipo cytai gerai dirbat adminai :)


kol2nai

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Viskas ok butu, tik valandas noretusi pamatyt, nes sakai, kad zaidi zaidima 3 dienas, o 10 metu coin turi. Tai noriu tas 1,6 valandas pamatyt. Ai ir rankas drebini baisiai, kai saudai. Nesakau, kad aimlock, tiesiog keista,  nesu dar to mates. High sensitivity pas tave ar labai jau jaudinies, kai sprayini? 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nezinau kodel tau tu valandu nerodo ir kas tau ten dreba. default cfg, game lounch options  tik surasiau 🙂-console -novid -tickrate 128 -high -threads 6 +fps_max 0  +rate 128000 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +mat_queue_mode 2 -freq 144 -refresh 144 -d3d9e

Nera ka mazint man, nuimk bana

csgo.png

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
22 valandas prieš , kol2nai said:

Nezinau kodel tau tu valandu nerodo ir kas tau ten dreba. default cfg, game lounch options  tik surasiau 🙂-console -novid -tickrate 128 -high -threads 6 +fps_max 0  +rate 128000 +cl_updaterate 128 +cl_cmdrate 128 +mat_queue_mode 2 -freq 144 -refresh 144 -d3d9e

Nera ka mazint man, nuimk bana

csgo.png

Nuo to ir pradet reiketu, o ne "neturiu laiko tavo nesamonem". Viska galejom serve padaryt, jeigu tik moketum savo profili atsiprivatint, dabar pati profili padarei public, bet visi game buvo vistiek private. Kad tau viska rodo, tai nereiskia, kad ir kiti mato, viskas ka man rode tai tik koldunu pakelio nuotrauka 😄  

Dreba tavo rankos kai spray controlint bandai, bet speju cia is 1,6 tas parejes kazkoks iprotis.

Gavau skunda,  tai mano darbas yra patikrint tave.

Dabar jau kai visa info turiu, galiu drasiai unbanint, dekoju uz bendradarbiavima. 

Redaguota Kerk
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Kerk locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search