Jump to content
Create New...

spirit[as]^ - Admin anketa.


spirit[as]^

Recommended Posts

1. Nick žaidime spirit[as]^, 24metai.
2. Mano steamid "STEAM_1:1:72914462"
3. Trumpai papasakokite kodėl norite tapti Adminu? - Realiai ilgą laiką norėjau susirasti smagų ForFun/Deathrun serverį kuriame renkasi nepiktybiški žmonės ir administracija yra aktyvi bei nuotaikinga, pagaliau tokį suradau.
4. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? - Taip, esu.
5. Kokiame serveryje buvote? Pgr/S admin LaikiuX serveriuose.
6. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? ( apytiksliai į dieną, į mėnes į) - Realiai šaudytis labai labai retai kada nueinu, labiau patinka paprasti ForFun serveriai tokie kaip Deathrun, o kadangi serveris tik neseniai atidarytas, tai apytikslaii valanda nuo atidarymo. 
7. Kurio serverio administratoriumi norite tapti ( #1, #2 ar DM serverio admin ) - Deathrun
8. Ką darytumėte, jeigu žaidėjes ( galbūt netgi draugas ) nusižengtų taisyklėms? - Visada būtinas įspėjimas vėliau atsižvelgiant į situaciją ir padarytą nusižengimą  uždedama tam tikra bausmė.
9. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? (forumo prižiūrėjimas, patirtis gaudant cheatus, demo stebėjimas, donates eventams...) Realiai laikui bėgant, tai iš ties nemažai idėjų pas mane galvoj sukasi, tai tik laikas parodys. (Naujų žemėlapių padėjimas išsirinkti ir įkelti. Kokio smagaus event sukūrimas ir begalė kitų darbų. Svarbiausia, jog kolektyvas būt draugiškas, o su draugišku kolektyvu kalnus nuverst galima.

  • Like 1
  • Haha 1
Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search