Jump to content
Create New...

banas nezinia del ko


antokas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki. tai va, kuriuosi cia paskyra, kad paklausciau uz ka bana gavau. paprase manes main paskyros, bet man pamacius tai, as jau po keliu sekundziu uzbanintas buvau. kame bedos? o del main, tai pries daug metu zaidziau cesa, dabar ale grizau ir susikuriau nauja paskyra, nes duomenis senus esu pamirses tai neatseksiu. butu malonu, kad atbanintum :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

realiai jai nemeluoji siulyciau pasistengt kaip nors sena paskira atkrapstyt ir parodyt kad ji svari, visgi jai pamirsai tai gi niekas neprisijunge ir tikrai vac negali but 😉

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nepyk, bet nepanasu I main ir viskas  kas svarbu private. As perziuresiu pora tavo demo pries ban, nes sulaukiau skundu del itartino zaidimo. Kita kart siulyciau atsiliept, kai I tave adminas kreipiasi. Dabar teks luktelt kol perziuresiu viska. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 4 weeks later...
  • Veteranas
On 2019-05-14 at 21:53, antokas said:

sveiki. tai va, kuriuosi cia paskyra, kad paklausciau uz ka bana gavau. paprase manes main paskyros, bet man pamacius tai, as jau po keliu sekundziu uzbanintas buvau. kame bedos? o del main, tai pries daug metu zaidziau cesa, dabar ale grizau ir susikuriau nauja paskyra, nes duomenis senus esu pamirses tai neatseksiu. butu malonu, kad atbanintum 🙂

Paprase manes demo paziuret, bet man pamacius tai, as jau po keliu sekundziu pamirsau. Kame bedos?

O jeigu rimtai, tai maniau, jog viskas isspresta ties tuo, kad sake, jog kitam srv banned buvai uz cheatinima.

But hey.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search