Jump to content
Create New...

Žmones už ka ban ? Tokiame gerame serveryje ?


BitchLasagnia

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★


Jūsų Nick bei steam ID -
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? -
Kuris admin nubaudė ( jeigu žinote ) -
Aprašykite už ką adminas uždėjo bausmę ? -


ĮRODYMAI ?  -  Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip problema išspręstume 10x greičiau ir be papildomu rūpesčių. ( Jeigu tai vyko mūsų serve, sakykite laiką ir mapą ir mes ištrauksim DEMO; - DEMO PAS MUS IŠSILAIKO TIK 6 DIENAS ).
Už 1 servą atsakingas - Vericas jo žodis paskutinis, Extra atvejais Ervis
Už 2 servą atsakinga - PiLkiuKe  jos žodis paskutinis, Extra atvejais Kerkas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jūsų Nick bei steam ID -BitchLasagnia Id nerndu
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? -88.222.88.65:27030
Kuris admin nubaudė ( jeigu žinote ) -Nežinau
Aprašykite už ką adminas uždėjo bausmę ? -Aš nežinau , aš vakar vakare dar žaidžiau paskui išjungiau kompa ir nuėjau miegoti atsikeliu ir žiūriu banas . 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tave uzbanino adminas @de1ka. Uz tai , kad nepateikei savo main paskyros. Kitaip sakant accounto su kuriuo pries tai zaide CSGO. Nes sitas tavo accountas yra naujas. Zaidejai su naujais acc jeigu sukelia itarimus del cheatinimo yra prasomi pateikti main acc. Jeigu to neatlieka - BAN. Ir toliau jau aiskinames forume. Taip kad , gali pateikti cia savo sena acc ir tada ziuresim. Aciu.

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Account gali turet kiek nori, svarbiausia, kad nei vienas nebūtų VAC banned, kitaip visi kiti bus uzbaninti automatiskai.
Jeigu ateini su non prime/smurf accountu, adminui paprašius ar pareikalavus turi pateikti savo main account paskyrą patikrinimui, kitu atveju būsi banned.
Tai pateiksi savo accountus? Ar nori, kad mes patys juos susirastume, nes surasim visus, o jeigu ten rasim kažką, kas mano ankščiau minėtuose punktuose neatitinka taisyklių, būsi banned visam laikui. 

Laukiam tavo accountų.  

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search