Jump to content
Create New...

masha wh/trigger


falcON?

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Sveiki visi, siandien zaisdamas bx 2 serve susiduriau nepirmakart su zaideju masha https://steamcommunity.com/profiles/76561198022493574/, kuris pasirode saudantis neitiketinus suvius. Is pradziu netikejau, kad gali but rimtai pasigaves, maniau pasiseke, taciau tokiu panasiu suviu jis prisaude ne viena. Be to is jo kai kuriu draugeliu mane pasieke informacija apie tai, kaip jis zaisdamas mm buvo pajunges wh/trigger ir atvirai rage hackino pries visus, net ir neslepe to nuo savo draugeliu. To matcho demo neturiu, nes jis pasirodo nebegalioja, kadangi tai buvo balandzio 3d., tiesiog pasakau. Zodziu isijungus demo vos ne iskart viskas buvo aisku. 

https://www.bachuruservas.eu/demo/14740

Vietos, kur mano manymu 99% prisigauna, tsg itartinos vietos arba vietos i kurias verta atkreipt demesi: 1:40, 2:00, 2:50, 5:45, 6:05, 7:30, 7:50. (Topinis suvis: 1:40 :DDD) Vnz, galit ziuret visa demo vos ne :D, nes cia idomiu dalyku yra pilna iki tol kol jis iseis is servo kazkur vidury match.

Suzinojes, kad as ji kaltinu cytinimu, jis labai susinervino, pradejo aiskintis su draugeliais ir mane izeidineti, kas iskart parodo, kad kazkas ne taip, neturetu, ko slept - butu ramus.

p.s. Nesuprantu, kodel mano balsas toks xujovas per mic 😄.

  • Like 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Neskaitant tų, kur falcON  išvardino, man keistai atrodė (7:25):

nušaunu CT B site, išmetu smoke ir molly, ir būtų logiška jam saugotis iš site manes ateinant. Tačiau mastermind masha kažkaip žino, kad aš neateinu 🤔 ir nusprendžia pasiimti lengva fraga per siena.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

+ MausEE kai žaidem mm, klausė ar turiu kokių čytų, prašė, kad duočiau link jei turiu. Dar noriu pridurt, kad visas serveris užpludytas čytais, apmažėtu čyterių jei only prime. Ir būtų geriausia, kad norintys žaisti BX serve, turėtų pirmiausia Forume prisiregistruoti. Patarimai tik, o dėl savęs aš nesivarginsiu, unbano nemaldausiu, yra kaip yra, kiekvienas susidaro savo nuomone ir ja išreiškia įvairiais būdais, falcON pasirinko gan salty ir toxic būda įšvadindamas mane ''Čyteriu, debilu ir t.t''. FalcON reputacija susigadinai adminams verkdamas, pats Casual ir Cyron susidarė bloga nuomonę apie tavę, lik sveikas ir nebūk pridūrka, nelaižyk adminams batų. 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, vericas said:

turbut dar nepamate jie kad cheatini... nepagalvojai

Taip cheatinu tegul demo žiuri visiem papasakok, į mane visą dėmesį sutelkia kai DM servas be adminu, o public serve kada čia spinbotai vaikšto, + susitvarkykit autoban sistema, nekaltus žmones banina. Jovalas tam jūsų serve. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
12 valandas prieš , ҂ 爪卂丂卄卂 ҂ said:

Taip cheatinu tegul demo žiuri visiem papasakok, į mane visą dėmesį sutelkia kai DM servas be adminu, o public serve kada čia spinbotai vaikšto, + susitvarkykit autoban sistema, nekaltus žmones banina. Jovalas tam jūsų serve. 

Nepatinka, nežaisk

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
16 valandas prieš , ҂ 爪卂丂卄卂 ҂ said:

 

+ MausEE kai žaidem mm, klausė ar turiu kokių čytų, prašė, kad duočiau link jei turiu. Dar noriu pridurt, kad visas serveris užpludytas čytais, apmažėtu čyterių jei only prime. Ir būtų geriausia, kad norintys žaisti BX serve, turėtų pirmiausia Forume prisiregistruoti. Patarimai tik, o dėl savęs aš nesivarginsiu, unbano nemaldausiu, yra kaip yra, kiekvienas susidaro savo nuomone ir ja išreiškia įvairiais būdais, falcON pasirinko gan salty ir toxic būda įšvadindamas mane ''Čyteriu, debilu ir t.t''. FalcON reputacija susigadinai adminams verkdamas, pats Casual ir Cyron susidarė bloga nuomonę apie tavę, lik sveikas ir nebūk pridūrka, nelaižyk adminams batų. 

Lengviausias budas pries draugelius pasiteisint tai  ''falconas pisa prota'' arba ''falconas isverke'', kai irodymai pries nosi numesti. Jei draugeliai ne tokie pat buki, pamatys. O kad visi neva serve cytina tai net neverta komentuot, turbut lievesnio atmazo sugalvot nebegalejai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

On 2019-04-14 at 23:31, ҂ 爪卂丂卄卂 ҂ said:

 

+ MausEE kai žaidem mm, klausė ar turiu kokių čytų, prašė, kad duočiau link jei turiu. Dar noriu pridurt, kad visas serveris užpludytas čytais, apmažėtu čyterių jei only prime. Ir būtų geriausia, kad norintys žaisti BX serve, turėtų pirmiausia Forume prisiregistruoti. Patarimai tik, o dėl savęs aš nesivarginsiu, unbano nemaldausiu, yra kaip yra, kiekvienas susidaro savo nuomone ir ja išreiškia įvairiais būdais, falcON pasirinko gan salty ir toxic būda įšvadindamas mane ''Čyteriu, debilu ir t.t''. FalcON reputacija susigadinai adminams verkdamas, pats Casual ir Cyron susidarė bloga nuomonę apie tavę, lik sveikas ir nebūk pridūrka, nelaižyk adminams batų. 

Vos pamatęs, kad tu čytini leavinau žaidimą, nekišk kitų jau 😄

dėkui dievo radau savintą match kodą, vienintelis matchas, kai su tavim žaidžiau.

image.png.bde85c9734753559b533dc85e2745d98.png

 

va dar ir match kodas, jeigu kas norėsit pasižiūrėt 😄 

steam://rungame/730/76561202255233023/+csgo_download_match%20CSGO-cOA9b-hyRs2-isPSz-Qs8bi-P564E

gerai, kad dar beužsukau į temą, gali eit į hlx, kur aš buvau ''čytas', galbūt ten pritapsi, pilna ten tokių, o administracija dėjus ant visų. Dar viename projekte čytu nebūsiu vadinamas. Ciaos adios amigo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
On 2019-04-14 at 22:31, ҂ 爪卂丂卄卂 ҂ said:

 

+ MausEE kai žaidem mm, klausė ar turiu kokių čytų, prašė, kad duočiau link jei turiu. Dar noriu pridurt, kad visas serveris užpludytas čytais, apmažėtu čyterių jei only prime. Ir būtų geriausia, kad norintys žaisti BX serve, turėtų pirmiausia Forume prisiregistruoti. Patarimai tik, o dėl savęs aš nesivarginsiu, unbano nemaldausiu, yra kaip yra, kiekvienas susidaro savo nuomone ir ja išreiškia įvairiais būdais, falcON pasirinko gan salty ir toxic būda įšvadindamas mane ''Čyteriu, debilu ir t.t''. FalcON reputacija susigadinai adminams verkdamas, pats Casual ir Cyron susidarė bloga nuomonę apie tavę, lik sveikas ir nebūk pridūrka, nelaižyk adminams batų. 

Siaip ilgu anekdotu nemegstu, bet sitas geras. 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search