Jump to content
Create New...

Yeet'o anketa į admin


yeetyeet

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

1. Nick žaidime bei amžius (N-18) 20
2. Jūsų STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) STEAM_0:0:119870371
3. Trumpai papasakokite apie save ir kodėl norite tapti Adminu? Labas aš Yeet'as, mane pažįstat tikriausiai, labai man patinka su jumis pašnekėt ir visokius durnelius leist ant žemės, kartais per daug įsijaučiu, bet manau kontroliuoju padėtį . Noriu grįžti į administratorių gretas, nes norisi kažką naudingo pirmam serveriui padaryt.
4. Ar esate kada nors buvę administratoriumi? Taip teko būt administratoriumi
5. Kokiame serveryje buvote? Pirmame bx, bet paskui visuose servuose buvau pasiėmęs
6. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose? (apytiksliai į dieną, į mėnesį) Nžn i mean i dieną 2-3 valandos laisvai, priklauso nuo dienotvarkės
7. Kurio serverio administratoriumi norite tapti (#1, #2, dm servas) #1
8. Ką darytumėte, jeigu žaidėjes (galbūt netgi draugas) nusižengtų taisyklėms? Bausčiau nenaudėlį!
9. Kaip dar žadate prisidėti prie projekto be tvarkos prižiūrėjimo? (forumo prižiūrėjimas, patirtis gaudant cheatus, demo stebėjimas, donates eventams...) Taip, ankščiau padėdavau forume, ir fb grupę prižiūrėjau, tai manau vėl rasčiau sau vietelę, bet pagrindinė mano misija būtų kažkaip gaivinti tą pirmą serve, kuris patiria krizę, bent jau votes užmesčiau kai žaidėjams nepatinka map ir pnš.
10. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, čia galite parašyti jo nick, arba jis gali pats parašyti +rep temoje. Kuo daugiau balsų surinksite, to didesnis šansas jums tapti administratoriais. GERIAU NEPRAŠYSIU ADMINŲ EIKVOTI BALŲ LOL

  • Like 3
  • Haha 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search