Jump to content
Sign in to follow this  
vericas

Gavai bausme? - Ka daryt.

Recommended Posts

Gavai bausmę? - Ką daryt?

Kaip bebūtų, kiekvieną dieną kažkas pas mus gauna bausmę. Ar tai būtų mute, gag ar ban. O viskas dėl to, kad pamirštate, jog egzistuoja
taisyklės. 


Ką daryti gavus bausmę?

  1. Išlaukti bausmės. ( Dėl permanent bausmės, turėsite rašyt anketą ).
  2.  Visada galite bandyti tartis su jus nubaudusiu Administratoriumi. Papasakokit savo pusę, atsiprašykite ir pažadėkite, kad tai nepasikartos ir tikiu, kad jie bausmę jums sumažins ar net nuims.
  3. Kurti forume temą. Jei manot, kad įvyko klaida, gavot bausmę be reikalo ar norit viešai atsiprašyti, forumo tema tai geriausias tam sprendimas. Galit viešai atsiprašyti ar papasakoti savo pusę.
  4. Pirkti/Donate. Nors ir nesame pelno siekiantis projektas, priklausomai nuo gautos bausmes, visada galite pabandyti išsipirkti unban/unmute/ungag jei aukščiau išvardinti punktai nepadėjo. Kas be ko visi prizai keliautų į prizų fondą kur žaidėjai turėtų progą juos laimėti per Eventus.
  5. Šitas punktas skirtas tik žaidėjams, kurie turės naujas steam paskyras, ir rašys unban anketas, turės laukti 3 - 5 dienas. Kad būtumę užtikrinti, kad jūs necheatinate, ir negausite VAC/Game ban'o per pora dienų. ( Naują paskyrą, tai steam account'as turintis vos keletą valandų žaidimuose ) Temos anketa:

Gavau Ban/Gag/Mute

Jūsų Nick bei steam ID -  
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? ( PUBLIC, RETAKES ir t.t) 
Ką darėte prieš gaunant baną 
Kuris admin nubaudę ? - 

ĮRODYMAI ?  -  Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip problema išspręstume 10x greičiau ir be papildomų rūpesčių. ( Jeigu tai vyko mūsų serve, sakykite laiką ir mapą ir mes ištrauksim DEMO; - DEMO PAS MUS IŠSILAIKO TIK 6 DIENAS ).

Patarimai.

  • Savo ar kitų žaidėjų bausmes bei jų istoriją/priežastis galite rasti čia https://bachuruservas.lt/sb/index.php?p=banlist
  • Į vipus visada atsižvelgiu švelniau, visgi jie yra servo rėmėjai, tad visad galite tikėtis, kad bausmė bus bent truputėlį sumažinta jeigu esat     VIPhttps://bachuruservas.lt/vip/
  • Pagrindiniai šio projekto administratoriai į kurios galite visada kreiptis dėl patarimų/pagalbos, jeigu nepavyksta išspręst konfliktų:

Vericas Steam
Pyst Steam

 

Share this post


Link to post
Share on other sites
Guest
This topic is now closed to further replies.
Sign in to follow this  

×
×
  • Create New...