Jump to content
Create New...

Tomas anketa į administratorius.


Tomas

Rekomenduojami pranešimai


[u][i][b]Pavyzdis:[/b][/i][/u]
1. Nick zaidime
2. Amzius N-18
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai)
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
5. Kokiame serveryje buvote?
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose?
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick.

[u][i][b]Pateikimas:[/b][/i][/u]
1. Tomas
2. 22
3. Šis punktas pateikiamas, tik Vyriausiai Administracijai.
4 - 5. Laikiux serveriuose pirktinis, bei šiame serveryje.
*Išsamiau, buvo panaikintas pagal žaidėju norus, nes pagal juos blogai dariau tvarką ar panašiai...
6. Mažiausiai 3 kartus per diena kas 1.30 valandos.
7. CS:S
8. Jeigu žaidėjas keikiasi, tik kelis kartus nieko ne reaguoju. Žaidėjai visi keikiasi, bet užlėkus rimtai ant žaidėjų ar žaidėjos iškarto pmute, bet įspėjimo. Žaidėjo pareiga žinoti taisyklės. Nežinai busi baudžiamas, be įspėjimo. Įspėjimus duočiau naujam žaidėjui, kuris nežino tvarkos serverio ir pateikčiau kur rasti taisyklės.
9. Buvau susirašęs su Mantu, jis sakė sutiktu jei bučiau administratorius.

Noriu plačiau apie tai aprašyti. Noriu pasakyti, kad kreipčiausi administracijos pozicija. Dėl to, kad vien Mantas ir Manfredukas.
Jie nespėja ir neperbėga iš vieno kampo į kitą. Manau reiktu kurie tikrai žiūrėtu į tai rimtai ir padėtu jiems.
Kai kurie žaidėjai, tai pat pritarė mane vien efektyvumu gaudime visokiu žmonių (čyteriu ir kitą). Forume taip pat kai kurie.
Ir vien dėl to, kad žmonės mažiau grubiai nesielgtu...
Manau, kad aš patyrės esu css atžvilgiu pakankamai, kad bučiau administratorius ir prižiūrėčiau tvarką.
Manau, kad esu taip pat pakankamai pasitikėtu.

Kas daugiau turi pridurti sakykit, nebijau komentaru. Daug nerašiau mane žino administracija.
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Na per pastarasias kelias savaites tikrai pasistengiai, taigi manau kad galima pamiršti visus buvusius nusikaltimus, matosi kad jau suaugai, na o dėl to kad Mantas ir Manfredukas nespėja tai zinok pritariu, as ir pats nelabai turiu darbo dienomis laiko kada prisijunkt iserva, nes mokytojai kiti nudurnėja yra ir ziauriai daug namu darbu priduoda.

Taigi ilgai netepdamas gumos, pasisakysiu kad manau dabar is taves iseitu geras adminas, vien del to kad tu gana daug laiko praleidi serve ko dauguma musu darbo dienomis nelabai gali :)

Saunuolis, taip ir toliau gaudik cheatus :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search