Jump to content
Create New...

gavau gag nuo vertic


boykaaaaa

Rekomenduojami pranešimai

hello. gavau gag nuo vertic. viskas vyko  taip. mapas dust2x2 , enemy T campino spawne, as jam parasiau ka tu ten grybas ar kazka tokio kampini spawne. Marrihuana pradejo man delioti, toks anoks.Taip, kalte pripazystu, bet buvau isprovokuotas, apkeiktas, izeistas tad tik gyniau savo oruma nuo marrihuanos. Noreciau gauti ungag, arba bent jau sutrumpinti gag. Nes isvis mano izeidimas buvo ne ant marrihuanos.\

Jūsų Nick bei steam id - heoz
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - antrame
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - vertic
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - parasiau vienam asmeniui ka tu grybas ar kazka tokio campini spawne. Tada marrihuana pradejo kistis, man pasake ta ana as jam ta ir ta ir gavau as gag o jis ne. Nors man pirmas jis pradejo rasinet etc.
- ĮRODYMAI - Jeigu turite būtinai juos pateikite, taip konfliktą bei iškilusias problemas išspręstume 10x greičiau ir be papildomu rūpesčių. (Jeigu tai vyko mūsų serve, sakykite laiką ir mapą ir mes ištrauksim DEMO - DEMO PAS MUS IŠSILAIKO TIK 3 DIENAS)  https://www.bachuruservas.eu/demo/14590

Redaguota boykaaaaa
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search