Jump to content
Create New...

AC klaidos, gyvi įrodymai, unban mausEE


mausEE

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam id - mausEE ; STEAM_0:0:238548951
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - 2019.04.01/2000$/antrame
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - konsolė.
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - 

ginklo refreshinimas su qq (t.y. mouse2+mouse1+qq spamminimas) ir banas priežastimi '' Fast Reload or Shooting of Weapon '' bet šį kartą su vaizdiniais įrodymais. Neturėjau geros įrangos tai nufilmuoti gera kokybe, kamera veikia tik 13 frames per second, todėl aiškiai nesimato kaip du kartus greit paspaudžiu qq, bet pagrindas yra. Kam to? Ginklo realoadinimas padeda man žinant, jog jeigu yra žmogus už thick sienos, per kurią eina peršaut (Kaip pirmas banas buvo cache mape šaudant į squeaky duris, o antras vakar dieną mirage mape, appartmentuose šaudant pro medinį langelį), greitai šaudyti.

Nesugebėjau susitvarkyti OBS'o, bei nemoku dirbti su jokiais moviemakeriais, todėl įkėliau visą video, kurį pradėjau recordinti tik leidus pasiimti awp(susirinkus 5x5)

Pasikeitė tiek nufilmuoto žaidimo rezoliucija, pradėjo mirkčioti vaizdas, etc.(man žaidime nieko panašaus nebuvo)

PASKUTINIS ''RAPID FIRE'' 2:13

 

Redaguota mausEE
  • Pakeliam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
2 valandas prieš , mausEE said:

Jūsų Nick bei steam id - mausEE ; STEAM_0:0:238548951
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - 2019.04.01/2000$/antrame
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - konsolė.
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? - 

ginklo refreshinimas su qq (t.y. mouse2+mouse1+qq spamminimas) ir banas priežastimi '' Fast Reload or Shooting of Weapon '' bet šį kartą su vaizdiniais įrodymais. Neturėjau geros įrangos tai nufilmuoti gera kokybe, kamera veikia tik 13 frames per second, todėl aiškiai nesimato kaip du kartus greit paspaudžiu qq, bet pagrindas yra. Kam to? Ginklo realoadinimas padeda man žinant, jog jeigu yra žmogus už thick sienos, per kurią eina peršaut (Kaip pirmas banas buvo cache mape šaudant į squeaky duris, o antras vakar dieną mirage mape, appartmentuose šaudant pro medinį langelį), greitai šaudyti.

Nesugebėjau susitvarkyti OBS'o, bei nemoku dirbti su jokiais moviemakeriais, todėl įkėliau visą video, kurį pradėjau recordinti tik leidus pasiimti awp(susirinkus 5x5)

Pasikeitė tiek nufilmuoto žaidimo rezoliucija, pradėjo mirkčioti vaizdas, etc.(man žaidime nieko panašaus nebuvo)

PASKUTINIS ''RAPID FIRE'' 2:13

 

Dekui uz vid'a. Gal bus jau kazkur ir galima pajudeti su situ detektu. Taciau, as visiskai nematau tavo double q paspaudimo. O gal per tel cia tik man vienam taip rodo? Butent sis double clikas man yra labai svarbus rodiklis, todel paprasysiu visu adminu atidziai perziureti pateikta vid ir pakomentuoti, ar q paspaustas 1 karta ar 2. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

papildau temą webcamo aprašymu, fpsas dar krito nuo 13 iki 5 fps, vaizdo įraše neišėjo pagauti fast double-clicko, bandyčiau dar kartą nufilmuot, bet manau, kad tai būtų visiškai nenaudinga. Pabandykit patys.

image.png.121fe7ab6b84bc538c68470a45fdec75.png

Redaguota mausEE
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
32 minutes prieš, flashbang to ass said:

Puikiai matosi, kad paspaudzia fast ir uz tai bana gauna, uz tai reiketu tvarkyti, o mes jokiu banu negaunam nes adminai turim immunityteta 

Adminai jokio imuniteto neturi.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
3 valandas prieš , mausEE said:

papildau temą webcamo aprašymu, fpsas dar krito nuo 13 iki 5 fps, vaizdo įraše neišėjo pagauti fast double-clicko, bandyčiau dar kartą nufilmuot, bet manau, kad tai būtų visiškai nenaudinga. Pabandykit patys.

image.png.121fe7ab6b84bc538c68470a45fdec75.png

Idomiai idomiai. Pirma sakai, kad fps nukrites iki 13, o paskui papildai, kad krito dar iki 5..... kas seks po sito? 1fps? 

Tai kokius paspaudimus turetume matyti? As pakolkas matau 1 q paspaudima, o likusi switcha atlieka cfg/scriptas ar dar kazkas?

O idomiausia kad cfg/scriptui yra atskiras detektas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
3 valandas prieš , mausEE_disc said:

Ka blet

Nu dar karta kartoju NETURIU TINKAMOS IRANGOS NUFILMUOT AS, grizes atsisiusiu keyboard detecta i obs'a, ten TIKIUOSI parodys double q paspaudima, bei DAR KARTA uzsibaninsiu parai, kad tu galiausiai PATIKETUM ir nesigincydamas sutvarkytum sita klaida. As cia baninu save trecia para is eiles, FILMUOJU, o galu gale tai vis tiek "scriptai". IR TAIP, kameros fpsa kai filmavau video rode 13, o vakare ijungus rode 5, gal siandien vakare ijungus ir parodzius rodys 1? 🙂

Siulau tau nblekseti cia! Mes neasam su tavim ant tie draugeliai, kad pradetum cia rodyti savo chamiskumo lygi ! Tavo antra susikurta accounta iskart deletinu ir tikiuosi grieztesniu priemoniu neteks imtis.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
Prieš 1 Valandą, flashbang to ass said:

patikek turi, vienas adminas buvo pamirses macro isjungti (tikrai nesakysiu kuris), atejo i serva, negavo bano, po keliu minuciu prisimine, ir tada tik isjunge, tai kur banas adminui 😄 

As dar karta pasikartosiu, ne-neturi. 🙂

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 valandas prieš , MaSk said:

Siulau tau nblekseti cia! Mes neasam su tavim ant tie draugeliai, kad pradetum cia rodyti savo chamiskumo lygi ! Tavo antra susikurta accounta iskart deletinu ir tikiuosi grieztesniu priemoniu neteks imtis.

atsiprašau, ir prašau, tiesiog paieškok klaidos anticheate, nenorėjau aš čia kelt bangų, bet stengiausi parodyti tau, kad čia ne jokie scriptai, ne cfg, ne čytai, o paprasta klaidelė. Galėčiau aš čia dabar ir kaip sakiau keyboard add-in'ą į OBS atsisiųst, kur rodytų live kokius mygtukus ir kiek kartų spaudžiu, galėčiau dar kartelį bandyti nufilmuoti, bet pagrindas pateiktas jau ant lėkštutės, kur galima ieškoti klaidos. Nenorėjau ir nenoriu pyktis, tikiuosi supratome vienas kitą. Ačiū, MaSk'ai.

Antras accountas sukurtas buvo dėl to, nes pamiršau prisijungimus į steam'ą, jungiausi discordu 😃

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

K, bandyk junktis ir pakartot ta pati. Man sunku kazka daryti, kai nesu prie savo pc, bet turiu viena itarima, del gerai zinomo csgo bugo, kai greitai paspaudus du klavisus nera nuskaitomos kulkos, nor cia gali but ir kitas atvejis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, MaSk said:

K, bandyk junktis ir pakartot ta pati. Man sunku kazka daryti, kai nesu prie savo pc, bet turiu viena itarima, del gerai zinomo csgo bugo, kai greitai paspaudus du klavisus nera nuskaitomos kulkos, nor cia gali but ir kitas atvejis.

kaip ir tvarkoj viskas, dvi apkabas prašaudžiau, negavau. Ačiū, jeigu kas rašysiu dar vieną temą :) galit rakint.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search