Jump to content
Create New...

Žaidėjų Dėmesiui !


Tomas

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena, mieli žaidėjai. Noriu su jumis aptarti kelis dalykus, tai susiję yra su manimi ir jumis.
Kadangi anksčiau buvo problemų su manimi, o dėl ko jus patys žinote apie ką šnekame.

Pirmiausia noriu pradėti nuo Administravimo. Tai didelis klaustukas šioje pozicijoje ir didelis šauktukas. Dėl ko?
Noriu pasakyti apie tai, kaip vyksta šiuometinis administravimas ir kaip jus reaguojate į juos.
Mano manimu, tai yra tragedija viena pakalbėjus apie prigaudomus ar kitaip sakant prižiūrimus žaidėjus.
Kitu atveju, tai yra "Čyteriai" , "Keikūnai" ir apskritai negarbingus žaidėjus kurie yra serveryje.
Mažai kas padaro tvarką ir galbūt jos niekas nedaro, nors nenorėčiau klysti apie tai jus pasakysite.
Dėl to neturėčiau už jus apie tai šnekėti.

Antra vertus siūlyčiau ir gėdingai užimti tokias pareigas, kaip darbą... Tai yra administravimas serverio...
Man atrodo, tai juokinga ir iš tiesu juokingas atvejis, bet aš siūlau save į administracijos postą.
[u]Bet jei žaidėjai su tuo sutartu sprendimu.[/u]

Aš siūlau:
Administravimą savo laikų, kai turiu laiko prisėsti ir pažiūrėti vienaip kitaip tvarką.
[i]Aptariu šį sakini: Tai yra gyventi savo gyvenimą ir kai galėsiu užeisiu į serverį. Dabar ateina toks laikas, kaip darbai atsiranda ir negalėsiu visada būti.[/i]
Užtikrinti tvarką serveryje su neklaužadomis savo laikų.
Jei vyriausi administratoriai leis, tai sukurti (Bachūru Servas) skiltyje, (Tomas (po apačia Administratoriaus serverio)) dar viena skilty administravimui man, kad galėčiau užvesti tokius dalykus:
1. Suvesti kodėl ir už ką gauna nuobaudas sąrašą. Tai sueina:
*Ban. *mute *gag *ir kitą.
2. Mano sukeliami video, tai būtų. Jei kas leistu muzika nufilmuoju ir skiriu kažkiek laiko mute ar ban.
3. Sąrašas kiek kam skyriau nuobaudas.
4. Manau mane supratote apie ką aš šneku.

Šie dalykai yra būtini, nes ne visi sugeba ar žino apie tokius dalykus, kaip ir kur tokia informacija.
Žaidėjams būtų patogu ir neniurzgėtu už blogus veiksmus. Iškarto pažiūri forumą ir mato, kad už tą ir ana gavo tą ir tą.

Na, o dabar apie visai kitus dalykus.
Tai jei jus žaidėjai sutinkate, kad būtų tokia administravimo tvarką ir tai būtų tvarkingas administravimas mano.
Kviečių jus pašnekėti apie tai, bet ne (flood) vienu sakiniu nereikšmingu.

Taip pat pasakykite, kitaip sakant pasidalinkite kas turėtu būti dar užvedama, jei ne viską pasakiau...

[b]Šis aptarimas gali baigtis, jei tai nuspręs Vyriausia Administracija.[/b]

[b]Aš ne prašau, aš aptariu.[/b] :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[i]Administravimą savo laikų, kai turiu laiko prisėsti ir pažiūrėti vienaip kitaip tvarką.
Aptariu šį sakini: Tai yra gyventi savo gyvenimą ir kai galėsiu užeisiu į serverį. Dabar ateina toks laikas, kaip darbai atsiranda ir negalėsiu visada būti.[/i]

Netrūksta tų administratorių , o čia kad kelis vaikus pagavai, tai nereiškia,kad reikia tau uždėti karūna ir skirti adminą.Pakanka tų adminų,nors jie nebūna serveryje 24/7 ,bet tvarka tikrai yra.Čia ne man spręst, bet nerinkčiau tavęs adminu.

Kas liečia apie tuos tavo video tai čia ne koks aukštasis pilotavimas, kad reikia daug mokslo ir proto.Kiekvienas gali pakurt video apie nevai ,galbūt tariamai esantį čyterį. Serveryje yra tvarka ir jei keli non-godai žaidžia su wh ,tai nėra problema tegu vaikai pasidžiaugia kol adminas neatėjo.Negi gaila ?
Jei kyla klausimas "Tai nx tu nesukuri video? jei toks mandras?" dvi priežastys 1.Nereikia admino. 2.Netrūksta dėmesio.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Ycomd link=topic=294.msg3279#msg3279 date=1358937060]
Netrūksta tų administratorių , o čia kad kelis vaikus pagavai, tai nereiškia,kad reikia tau uždėti karūna ir skirti adminą.Pakanka tų adminų,nors jie nebūna serveryje 24/7 ,bet tvarka tikrai yra.Čia ne man spręst, bet nerinkčiau tavęs adminu.
[/quote]

Šiuo atveju aš pasakyčiau, kad ir vaikus prigavau tavo atžvilgiu. Tai kodėl administratoriai nesugebėjo "vaiku čyteriu" prigauti?
1. Tai yra atsipalaidavimas ir nieko neveikimas.
2. Atėjimas ir mutinimas ar alltalk junginėjimas pastovus.
[i]Nėra aišku ar tie mute teisingi ar ne, nes nėra niekur parašyta ar prigauta.[/i]
[i]Tai nėra įrodymu, todėl aš siūlau geresni būda užtikrinti administravimą ir kažkaip vesti administratoriams sąrašus.
Kad ir vyriausi administratoriai žinotu, kodėl šis ir kitas yra "mute" ar kitaip.[/i]
Šis būdas yra geras vien dėl to, kad žinos kas ir už ką žaidėjas gauna nuobauda ir jei blogai padarytas žingsnis.
Galės vyriausias administratorius nubausti už bloga padaryta nusižengimą ir žinos kuris blogas administratorius, tokiu atveju pakeistu kitu geresniu ir patikimesniu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Na tu gal ir nezinai, bet forumuose yra vieta prieinama tik adminams, ir kiekvienas administratorius yra informuotas daryti yrodymus prieš bausme, tai yra demo ar screenshot, priklausomai nuo to ka padare :) Be to visi tie tavo cheatai kuriuos pagavai nera daznai besilankantys zaidejai, na gal viena is ju ir esu mates dazniau serveryje. Taipogi, manau nėra reikalo daryt demo jei zmogus leidzia muzika ar rekia, tokiu atveju gauna mute ir nemanau kad nezino uz ka, nes pries tai gavo tris ispejimus :D

Taip kad dar vieno admino tikrai nereikia nes ju yra daug, ir kaip pats sakei mes visi prisijungiame tada kada turime laisvesnio laiko. O seip kada beprisijunkciau serverije tvarka buna, nes mano manymu didziausi keikunai, bei tvarkos drumstejei buvo nubausti :) Cheatus mes taipogi gaudom, tik nesigiriam pries visus zaidejus, mes tiesiog ikeliam yrodymus i tik adminams prieinama forumo dali, ir jeigu kas is cheateriu gavusiu bana, noretu bandyti rasyti forumuos kad jie necytino mes pilnai galime ikelti demo :)

Nava lyg ir viska pasakiau :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš tą vieta žinau, tik nemačiau kas kaip ten ką dedasi ir panašiai.
Tik viena galiu pasakyti, kad aš nesigiriu jei pagaunu aš pasidalinu visiems matomiems žaidėjams.
Ir nieko neslepiu. Na aš taip supratau, kad šiuo atveju aš pataikavau ar panašiai. Tikrai taip nėra.

O aš sakyčiau, kad turėtu būti atvira ir ne užslėpta, kodėl turi būti slepiama iki kažkokios akimirkos.
Tai jei padaro, tai ir sakom tas tą padarė nusikalto. Kam ten taip slėpti? Nemanau, kad tai kokia labai paslaptinga paslaptis yra.

Vien tik žaidėja nusikaltęs kitą diena užmiršęs daro tą pati. Ar ne taip yra? Tai manau turi būti atskleista visiems ir prisimintu tas žaidėjas nubaustas, kad buvo.

Kad ir nesilankantis, bet jie pastebėti ir pateikti. Tai taip suprantu iš tavęs, kad jei ateina žaidžia naujokas su "cheat" ir tu tai užfiksuoji ir po to nieko nepasakai, nors jis ateina kas trečia ar kelinta diena... Nesąmonės turi būti kiekvienas naujas ne naujas užeinantis ne, turi būti fiksuojama ir nubaudžiama.

Ir tas jei bandytu ar ne, tai reikia iškarto pateikti įrodymus ir viskas, net nebandys ir bereikalingai postu nebus rašoma ir naudojama "flood" ir panašiai.

Na nežinau kiek žmonių, tiek nuomonių :D


Papildau:
Jei yra pagautu nusižengusiu žaidėju, tai prašau [u]Vyriausios Administracijos[/u] pateikti kurie čia jau tokie aktyvus administratoriai ir kažką yra pagavę ar tvarką padare per tą visą laiką. Kas yra aktyvus ant tos programos padarytos kurios niekas nemato, tik administratoriai. Man įdomu, jei jau taip prakalbo kas ką yra padaręs ir prirašęs ko tie administratoriai...
*paprastu administratorių neprašau, nes nepasitikiu. Žinot kaip būna pakiša, tai ko nėra ir panašiai...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=294.msg3280#msg3280 date=1358940757]
[quote author=Ycomd link=topic=294.msg3279#msg3279 date=1358937060]
Netrūksta tų administratorių , o čia kad kelis vaikus pagavai, tai nereiškia,kad reikia tau uždėti karūna ir skirti adminą.Pakanka tų adminų,nors jie nebūna serveryje 24/7 ,bet tvarka tikrai yra.Čia ne man spręst, bet nerinkčiau tavęs adminu.
[/quote]

Šiuo atveju aš pasakyčiau, kad ir vaikus prigavau tavo atžvilgiu. Tai kodėl administratoriai nesugebėjo "vaiku čyteriu" prigauti?
1. Tai yra atsipalaidavimas ir nieko neveikimas.
2. Atėjimas ir mutinimas ar alltalk junginėjimas pastovus.
[i]Nėra aišku ar tie mute teisingi ar ne, nes nėra niekur parašyta ar prigauta.[/i]
[i]Tai nėra įrodymu, todėl aš siūlau geresni būda užtikrinti administravimą ir kažkaip vesti administratoriams sąrašus.
Kad ir vyriausi administratoriai žinotu, kodėl šis ir kitas yra "mute" ar kitaip.[/i]
Šis būdas yra geras vien dėl to, kad žinos kas ir už ką žaidėjas gauna nuobauda ir jei blogai padarytas žingsnis.
Galės vyriausias administratorius nubausti už bloga padaryta nusižengimą ir žinos kuris blogas administratorius, tokiu atveju pakeistu kitu geresniu ir patikimesniu.
[/quote]

Kam administratoriam tie papildomi darbai , video daryt ar demo irašinėt vien dėl to,kad kažkas keikiasi ?
Juk taisyklės tai draudžia nemanau,kad reikia papildomai visiems pasakyt už ką.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Galbūt, tai ne kokia idėja iš visu.... Joa tikrai...
Taip tavo atvejui tokiam....
Sau paprieštarausiu.... Turbūt nereikalinga...

Pagalvojus reikia nauju administratorių kurie tikrai kažką veiktu ir žinotum, kad tikrai daro kažką ir pasitikėtum.
Dabar jie nieko nedaro...
Na tik Manfredukas ir Mantas, daro tvarką. Pagirtina tikrai.
Jie ir reaguoja į visus ir susišnekėt galima. Apie kitus nešneku, nes ne esu bendravęs ir net nematęs...

Dviem darbo per daug nespėja tikrai... Savęs aš nestatau į šią vieta, nebent žaidėjai sutiktu... Nemanau, kad tai bus...

Ohh... Deividas, net nežinau apie ką tu čia... Koki dalyką apibendrink? Tada pakomentuosiu, dėl ko... Dabar neatsimenu apie ką..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search