Jump to content
Create New...

Banas


ツ

Rekomenduojami pranešimai

  • Administratorius

Taip sitas zmogutis prisijunge su dar vienu acc ir vistiek bando savo neasiskius scriptus.... ir taip pat gauna ban uz ta pati! Maza to forumo taisyklese yra toks punktas !Nekurkite kelių vartotojo sąskaitų ir neapeidinėkite  draudimų/apribojimų. Jei jūs rašysite iš kelių vartotojo sąskaitu, jos visos bus užblokuotos. @DaTroller palieku tau.

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Jau vakar buvo patikrinta, kad naudojates bent 3 skirtingais acc.... Tai nelabai kaip ir domina ar ten tavo mama zaide, ar tetis. Nustatymai pas visa seima ryskiai vienodi :laugh:

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
8 valandas prieš , ツ said:

Ka man pripaint, kad as tipo esu atheist, blogai mastot

Kad ir nęsi „atheist”, bet jei tave atblokuotų galėtų žaisti ir atheistas. Čia tas pats dabar, mano brolis gautų ant savo non prime baną, automatiškai ir aš būčiau užblokuotas. ;)   

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Raunam piktzoles su visom seimos saknimis is projekto! 😄 Reikejo auklet ir ziuret ka 11-metis seimos narys dedasi i kompiuteri ir kokius zaidimus zaidzia! (nesakau kad kazkoks atheistas cheatina, tik duodu pvz...)

Cia kur panasus variantas su tokiu qsun suskiu buvo 😄 3 seimos nariai, vienas vogia (scammina) Kitas cheatina o trecias legit, saziningas zaidejas. Uzblokavus viena, uzblokavus antra, trecias taipogi liko nuskriaustas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search