Jump to content
Create New...

Mapai


Guest Amberiukas

Rekomenduojami pranešimai

Daug ką sugalvosiu :)
Jei nori kažkur savo neapykanta išliet, tai čia tau ne vieta. :P
Niekas tavęs neišklauso, o mane išklauso vieni ar kiti žmonės.
Čia tavo problemos ir tai spręsk su savo artimais žmonėmis.
Jei skundžiasi dėl manęs, tai tegul skundžiasi kas man darbo?

** Leidžiu muzika ateina kaimynas ir skundžiasi. Nu išklausau ir pofik man. :)
Čia tą pati galiu prilyginti. Taigi verkšlent....  :-*

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 55
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Administratorius

[quote author=Into_Basket link=topic=33.msg1089#msg1089 date=1343829919]
Nemanau, kad dabar visi pradės siųstis tą de_dust2_2082. Iš esmės geras map'as, bet kai kuriem to map'o neužkraus, nors ir atsisiųs jį. Bent taip buvo pas draugą.
[/quote]
Jis puikiausiai atsisiuncia jungiantis i serveri ir viskas ten uzsikrauna. Jei nesiuncia jums zemelapiu ar dar kazkokiu failu jungiantis i serveri,reiskiasi pas jus isjungtas failu parsisiuntimas,kuris kontroliuojamas siomis komandomis irasant i konsole:

cl_downloadfilter all                  -leidziami parsiusti visi failai is serveriu.
cl_downloadfilter nosounds      -parsiunciami visi failai isskyrus garsus.
cl_downloadfilter none              -neleidziama parsisiusti jokiu failu.

Taip pat turetu buti ijunkta komanda cl_allowdownload 1 .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=MaSk link=topic=33.msg1097#msg1097 date=1343862909]
[quote author=Into_Basket link=topic=33.msg1089#msg1089 date=1343829919]
Nemanau, kad dabar visi pradės siųstis tą de_dust2_2082. Iš esmės geras map'as, bet kai kuriem to map'o neužkraus, nors ir atsisiųs jį. Bent taip buvo pas draugą.
[/quote]
Jis puikiausiai atsisiuncia jungiantis i serveri ir viskas ten uzsikrauna. Jei nesiuncia jums zemelapiu ar dar kazkokiu failu jungiantis i serveri,reiskiasi pas jus isjungtas failu parsisiuntimas,kuris kontroliuojamas siomis komandomis irasant i konsole:

cl_downloadfilter all                  -leidziami parsiusti visi failai is serveriu.
cl_downloadfilter nosounds      -parsiunciami visi failai isskyrus garsus.
cl_downloadfilter none              -neleidziama parsisiusti jokiu failu.

Taip pat turetu buti ijunkta komanda cl_allowdownload 1 .
[/quote]

Deja pas mane buvo sujungta cl_allowdownload 1 , tik ,kad filter nustatytas ant nosound  ir mete ,kad map mising  ir teko paciam parsisiusti ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=33.msg1096#msg1096 date=1343844839]
Daug ką sugalvosiu :)
Jei nori kažkur savo neapykanta išliet, tai čia tau ne vieta. :P
Niekas tavęs neišklauso, o mane išklauso vieni ar kiti žmonės.
Čia tavo problemos ir tai spręsk su savo artimais žmonėmis.
Jei skundžiasi dėl manęs, tai tegul skundžiasi kas man darbo?

** Leidžiu muzika ateina kaimynas ir skundžiasi. Nu išklausau ir pofik man. :)
Čia tą pati galiu prilyginti. Taigi verkšlent....  :-*
[/quote]


Ryzas eik pagulek gal , nes nusisneki juodai , prie ko cia ta neapykanta? atsilupes esi ir dar raso kazkokias nesamones. Ai nu kazkas labai pradejo postint kad save topuose tikriausiai pamatytu :D NEVYKES KRC..............

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Deją mano plaukų spalva ne ryžą...
O ką man veikti nurodinėti nereikia. Jei tau aiškina, nereiškia jog kitiems gali aiškinti (vyresniams) :)

Vaikuti, eik prasiblaškyk lauke ar išsimaudyk atvėsi, gal truputi nuo savo žodžiu tokiu draskančiu akių...

Vaikuti, man nerupi tavo topai, jei norit numeskite mane 0 post iki naujoko ir taip pastoviai man pofik yra...

Jei kas nevykęs, tai manau tik tu... Rinkęs tokius postus... Ne viename poste yra pasireikšta kaip tu, kai kuriems "[b]UŽPISAI[/b]"...

[i]Atsiprašau administracijos, kad tenka per tokius rašyti ir teršti temas...[/i]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Tomas link=topic=33.msg1100#msg1100 date=1343892124]
Deją mano plaukų spalva ne ryžą...
O ką man veikti nurodinėti nereikia. Jei tau aiškina, nereiškia jog kitiems gali aiškinti (vyresniams) :)

Vaikuti, eik prasiblaškyk lauke ar išsimaudyk atvėsi, gal truputi nuo savo žodžiu tokiu draskančiu akių...

Vaikuti, man nerupi tavo topai, jei norit numeskite mane 0 post iki naujoko ir taip pastoviai man pofik yra...

Jei kas nevykęs, tai manau tik tu... Rinkęs tokius postus... Ne viename poste yra pasireikšta kaip tu, kai kuriems "[b]UŽPISAI[/b]"...

[i]Atsiprašau administracijos, kad tenka per tokius rašyti ir teršti temas...[/i]
[/quote]


Kas man ka aiskina? As pats sau virsininkas , 22M.? Tu lopelis grc nes gyriesi kad tau 22M. O pagal proteli wps paimt ir praspyrt gerai , galetum begt zajavus rasytis myzaliuk , VAIKAS  22METU .
Gali kito sms net nerasyt nes neatrasynesiu tokiam pamoinekui , FILOSOFUOJA BL* BL* Lysk i cecha kokia ir sedek . Sakai i kiema islyst? uz tave dazniau bunu CECHINI tikriausiai iseini i lauka del savo ryzos galvos gerai gauni spragilu , tai atejas cia kazka bandai uzvartyti savo memisku bazaru ir tai berastis esi nes jau tiek daug klaidu darai kad na**** EIK PAS LOGOPEDE GAL SURIMTIESI VAIKE. Dbr vel nevykeli gyrkis man 22M. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na aš nesigirių jokiu metu skirtumu ar panašiai...
Atvažiuok prapisk, jei nori. Vilnius Nemenčinės plentas 58.
Atvažiuok prapisk, jei toks kietas...
Manau po to, net mėnesi prie kompiuterio negalėsi prisėst ar net nenorėsi...
Vaikas, na ką aš žinau... Man tai pochuj tu esi...
Net nesistengiu filosofu būti..
Jei prakalbome apie klaidu darymą, tai pasižiūrėk kaip rašai pats, o po tik žiūrėk į kitus suprasdamas ir padarydamas viską pilnai užpildęs ir savo protiškumą galėtum kitiems demonstruoti, bet šiuo metu galėtum jau ir padusti gražioje formoje...

Ateik pas mane ir nuvesk už rankos pas ta logopede. Jei toks esi suaugęs ir manau jei man reikia pas logopedą...

Šmaikštuolis... Kur matai, kad aš giriuosi? Neužauga.  :P

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search