Jump to content
Create New...

Unban BLΛcK


Blackas

Rekomenduojami pranešimai

Jūsų Nick bei steam id - BLΛcK ; STEAM_1:0:439593937
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaudė? - 24-01-2019, 21:42 ; #1 serveryje ; fy_pool_day (tiksliai nepasakysiu, nepamenu, bet kažkas tokio)
Kuris admin nubaudė (jeigu žinote) - Zuba
Kokia buvo situacija, kas įvyko, kodėl bausmę gavote jūs? -

Num tai grįžau po ilgos pertraukos į cs ir šitaip pasitinkama..

Gavau baną už tai jog nepateikiau main acc? Čia jūs turbūt juokaujat, metai atgal kai aš jį pardaviau ir dabar tipo turiu magiškais būdais jį atkasti? Id pakeistas (t.y. custom ID, nepagalvojau įsisaugoti pgr. ID dėl tokių nesamonių :D), nickas tuo labiau.

Na ir kaip taisyklese supratau tai non-prime'ai tik baninami su mažai valandų? Tai kokios čia dabar problemos? Prime accountas pas mane.

Skaičiau, kad galit demo išsiimt, būtų malonu, kad visus mapus kuriuos žaidžiau šiandiena išiimkit jeigu įmanoma, nes pirmuose mapuose matysis, kad settingus tvarkausi sens ir pnš. kadangi cesas ką tik atsiųstas buvo.

Banas: https://bachuruservas.lt/sb/index.php?p=banlist&advSearch=STEAM_1:0:439593937&advType=steamid&Submit#

Accountas: https://steamcommunity.com/id/belekasnx/

 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 valandas prieš , Tūzas♠ said:

supranti.. mum ne IP tavo reikia, o tavo main account link

Suprantu, bet pagal ip matoma su kokiais acc buvo žaista, su mainu irgi buvau žaidęs tai turėtų matytis. 

Parašiau žmogui kuriam pardaviau - laukiu atsakymo.

 

P.S. Kaip čia demo išsitraukt? Pats noriu pažiūrėt kas ten taip jūm "fishy" atrodė🤔

Redaguota Blackas
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
54 minutes prieš, Blackas said:

Suprantu, bet pagal ip matoma su kokiais acc buvo žaista, su mainu irgi buvau žaidęs tai turėtų matytis. 

Parašiau žmogui kuriam pardaviau - laukiu atsakymo.

 

P.S. Kaip čia demo išsitraukt? Pats noriu pažiūrėt kas ten taip jūm "fishy" atrodė🤔

čia tau neis demo išsitraukt, tik adminai tą gali

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search