Jump to content
Create New...

naujokas


diklofosas

Rekomenduojami pranešimai

sveiki zaidziau iki siol uliunu serveryje kol uzbanino kaskoks vaikas nusipirkes admin,bandziau ieiti i jusu serveri bet nieko neismeta jokios lenteles tiesiog neduoda ieiti,o consolei sita raso:

Host_Error: Unexepected authentication protocol -1048550855!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Laba diena, galima įsigyti pas kolegas STEAM - tai yra legalus objektas, per kuri legaliai nusipirkęs css gali žaisti legalizuotai ir be problemų, nebent pats sau problemas sukeltum.

STEAM - CSS  - Galima įsigyti tam tikruose vietose ar pas žmonės kuriais pasitikima.

Rekomenduoju. Šio projekto savininkus. Tai Mask'as ir Myrez'as.
Jie rimti, bet ir linksmi ir padeda. Jei reikia ir jei jie turi padės tau įsigyti. STEAM žaidimus kurios nori.

Taigi sėkmes. Gero žaidimo. Su non-steam , kuri naudoji aš nesusijęs. Neturiu kuo padėti. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

[quote author=diklofosas link=topic=283.msg3118#msg3118 date=1358264448]
Counter Strike: Source Full Update 1.0.0.73 (2012-08-20)

sita dar parisiunciau isirasiau bet nepasileidzia vistiek
[/quote]

Dabartine versija yra v1.0.0.75

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=diklofosas link=topic=283.msg3125#msg3125 date=1358274097]
vienu zodziu huinia kaskokia eisiu kaskur kitu lost cia meto kaskokius doesnt work ar dar kaskokius gaidzius
[/quote]

Jei reikia legalaus "Counter-Strike: Source", tai turiu už gerą kainą. Gali parašyti man asmeninę žinutę, jei sudomino arba į skype: darijauskas 2012


Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Priklauso nuo to, kad kaip jis gauna tą steam css ir koks tas žmogus yra.
Vieni pigiau parduoda, kiti dar brangiau nei galima...
Pvz kai kurie žmonės sugeba nusipirkti bankų visiškai nevalkiota visiškai naują css steam už banko 10 litų.
Na, o kaip kiti neturi banko sąskaitos, tai yra telefono sąskaitomis. Būna taip, kad brangiau iškarto 15 ar 20 litų kitas gali ir brangiau paimti, na tikrai priklauso nuo žmogaus kuris parduoda.
Čia skaitosi kaip naujas Acc - Naujas accountas, kitaip sakant vartotojas.


[b]Mano patarimas. Geresniu žmoniu patikimesniu nerasi. Mask'o arba Myrez'o prašyk klausk, ar turi css steam ir panašiai.
Tikrai nepasigailėsi iš šių žmonių pirkdamas. Jei neturi šiuo metu jie, tai tikrai turės ir verta palaukti. ;)[/b]

[i][b]Administracijos skype pasiteiravimui:[/b][/i] [b][u]bachuruservas[/u][/b]

Manau nesupyks, kad vienas dar bus žmogus kontaktuose. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Amberis link=topic=283.msg3130#msg3130 date=1358285631]
Gali kad ir už 10lt paimti , bet neilgai jį turėsi.
Šiaip jai normalų tai apie 30lt
[/quote]
Nu jo is gamecards.lt 30-45 lt tas css , o is tokio Ednat nusipirkau gift'a cs complete pack'a uz 30 lt , tai iena i ta pack'a visi cs'ai , tai pat ir csgo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=diklofosas link=topic=283.msg3134#msg3134 date=1358346364]
in ur dreams :D tai tai tikrai mama nupirkus bus nes ir i ta pacia norfa neileidzia,draugas koks pamokino tvarkytis tai kietas?ar iskarto gimei mokedamas?
[/quote]

Nesikarščiuok. Suprask, nemokėti nėra blogai. Jeigu reikia aš padėsiu ir išmokysiu to ko Tau reikia. Taip pat ir "Counter-Strike: Source" legalų galiu pasiūlyti. Tiesiog man nepatinka forumuose šnekučiuotis, nes tai atima daugiau laiko, nei bendraujant per skype.

Būtų gerai, jei duotum savo skype.

[b]Mano skype:[/b] darijauskas2012

Nebijok ir klausk ko tik nori.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Zmogau, nenoriu reklamuot kitu svetainiu, bet patariu pirkt is [url=http://www.buypcgame.eu]www.buypcgame.eu[/url] cia yra lietuviskas portalas, atsiskaityti galima ivairiais budais, brangiai nekainuoja, o svarbiausia kad patikima :) as is sios svetaines jau kokius 4 ar 5 zaidimus pirkau ir ne vien steam, administracija sauni, jei kas netaip visada padeda, jei nebeturi tai pasiulo grazint pinigus arba issirinkt kita zaidima :) arba tiesiog palaukt kol vel gaus kodu :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

nesuprantu ka cia mokintis ;DDDDDD mokintis css instaliuot???:DDDD lol...css weba nueini viskas ant balto surasyta ka daryt.taip dariau pries 5 metus kai dasr neturejau banko sask.turi korta,nueini i steampowered.com susiperki ko tau reik is steam webo.sunku ziauriai ;/

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search