Jump to content
Create New...

Hajuke į administratorius.


Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime bei amzius Nick - Hajuke, Amžius - 19 m.
2. Jusu STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) STEAM_0:1:47765929
3. Trumpai papasakokite apie save ir kodel norite tapti Adminu? Mano vardas Nikas, man yra 19 metų, esu studentas, studijuoju Kauno universitete. Laisvalaikiu daug sportuoju, būnu su draugais ir žaidžiu CS:GO žinoma. Į Bachūrų serverio administraciją noriu todėl, kad pasiilgau atsakomybės, ir dėl to nes noriu į serverį įnešti tvarkos.
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip esu.
5. Kokiame serveryje buvote? Administratoriumi esu buvęs tokiuose serveriuose kaip: XTCS.LT , JAILAS.LT.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? Į dieną Bachūrų serveriuose praleidžiu apie 5~8 valandas. 
7. Kurio serverio administratoriumi norite tapti Norėčiau tapti 1-ojo serverio administratoriumi.
8. Ka darytumete, jeigu zaidejes (galbut netgi draugas) nusizengtu taisyklems? Nubausčiau jį už tam tikrų taisyklių pažeidimus.
9. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? Galėčiau prižiūrėti forumą.
10. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick Tegul žmonės nusprendžia .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search