Jump to content
Create New...

flashbang to ass (wOlf) kandidatūra į administratorius


flashbang to ass

Recommended Posts

  • Veteranas

1. Nick zaidime bei amzius (N-18) flashbang to ass (seniau buvo wOlf^), 17, greit 18
2. Jusu STEAM_ID ( STEAM_0:0:00000000 ) https://steamcommunity.com/id/FlashNedas/
3. Trumpai papasakokite apie save ir kodel norite tapti Adminu? Na, kągi esu draugiškas, bendraujantis, nęsu konfliktinis žaidėjas, dažniausiai matomas pirmame ir DM serveryje. Administratorių noriu tapti todėl, kad DM žaidime neužsibūna per daugiausiai adminų, o kartais tvarkos trūksta (nemažai laiko ten skyriu), ir 2016 metais pildžiau taip pat į administratorius, SENA ANKETA - ČIA
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Taip, esu buvęs administratorius
5. Kokiame serveryje buvote? Nemažai laiko buvau prabuvęs eware, xtcs, daugybe laiko praleidęs 1.6 projektuose, taip pat - cs go - cso buvęs.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? (apytiksliai i diena, i menesi) Na, dažniausiai kaip ir minėjau - praleidžiu DEATMATCH žaidime ir serveryje, į dieną darbo dienomis prabūnu prie pc nuo 3 valandų dienos dažniausiai iki vėlumos, 12 valandos, tai drąsiai galiu pasakyti, į diena po 5-6 valandas cs go pražaidžiu. Netoli jau 100h past  two weeks 😄 , į mėnesį net nežinau... 100 valandų gal ? 😄 gal mažiau 
7. Kurio serverio administratoriumi norite tapti (#1, #2, dm servas) DM servas 
8. Ka darytumete, jeigu zaidejes (galbut netgi draugas) nusizengtu taisyklems? Nęsu toks žmogus, jog bausčiau atskirai ar draugą ar brolį ar paprastą žaidėją, jei - nusižengė, vadinasi reikia bausti, nors ir draugas. Visi lygūs, visi lygiai baudžiami.
9. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (forum priziurejimas, patirtis gaudant cheatus, demo stebejimas, donates eventam...) Manau, labiau forumo prižiūrėjimas ir demo stebėjimas.
10. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick, arba jis gali pats parasyti +rep temoje. Ko daugiau balsu surinksite, to didesnis sansas jums tapti administratoriais. Ne, nerekomenduoja, tačiau gavau info, jog trūkta DM serveryje administratorių (DaTroller) 

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search