Jump to content
Create New...

Rest In Peace anketa į administratorius


Darijauskas

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick žaidime
[b]Rest In Peace. ([url=http://www.steamcommunity.com/id/darijauskas]www.steamcommunity.com/id/darijauskas[/url])
[/b]
2. Amžius:
[b]18.[/b]

3. STEAM_ID (tik originalu žaidimą turintys žaidėjai)"
[b]STEAM_1:0:33799819
[/b]
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi?
[b]Taip, esu.[/b]

5. Kokiame serveryje buvote?
[b]EuroCSS serveriuose, 2PCE MIX ir kituose nelabai žymiuose serveriuose.[/b]

6. Kiek laiko praleidžiate mūsų serveriuose?
[b]Pastaruoju metu daug. Ypač CS:GO serveryje.[/b]

7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:S)?
[b]"Counter-Strike: Global Offensive".
[/b]
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona?
[b]!mute player name.[/b]

9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius,  čia galite parašyti jo nick.
[b]Nežinau kas galėtų mane rekomenduoti.[/b]

[color=green][i][b]Informacija ne pagal anketos šabloną:[/b][/i][/color]

[b]Apie save:[/b] Mano vardas Darius. Man 18 metų. Esu komunikabilus, stengiuosi padėti, jei tik žinau būdą ir turiu laiko (to trūksta daugeliui administratorių). Mane domina nauji dalykai, mėgstu tobulėti įvairiose srityse, nevengiu pasiūlymų, pastabų, padarytas klaidas stengiuosi koreguoti.

[b]Virtualusis aš:[/b] Dažniausiai pristatau save portaluose slapyvardžiu "Darijauskas". Slapyvardis STEAM profilyje taip pat ir žaidimuose: "Rest In Peace" ([url=http://www.steamcommunity.com/id/darijauskas]www.steamcommunity.com/id/darijauskas[/url]). "Counter-Strike" žaidžiu 4 metus, tai žinau pakankamai daug, kad galėčiau padėti kitiems.

[b]Patirtis:[/b] Esu administravęs ne viename serveryje (EuroCSS serveriuose, 2PCE MIX ir kituose nelabai žymiuose serveriuose). Žaidimams buvau padaręs pertrauką, todėl atsisakiau ten administruoti toliau. Moku pagrindines "console" komandas. Visada vertinu objektyviai, stengiuosi atrasti visapusiškai tinkantį sprendimą.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search