Jump to content
Create New...

Nusižengėlis [wallhack]


Guest Amberis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi pagavau pažeidėją , gailla kad administratoriai nieko nedaro , taigi teko daryti demo....
Demo buvo pradėtas daryti tuomet kai ant dd2 mapo ilgam gavau į galvą iš skouto per duris
Demo : [url=http://parsiusti.lt/files/01YFTKGH/pyteris.dem.html]http://parsiusti.lt/files/01YFTKGH/pyteris.dem.html[/url]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jei butumet kekvenam mepe nufilmave kaip jis zaidze padare demo ir ten viskas pasikartotu tada taip neko nesakyciau o kad per duris sove tai ten laki buvo nes ir pac megejes per duris saudit  :) nejiaugi sitam serve negali buti geru zaidejiu  Pyteris ira eimio brolis tam Pyteriui 24 metai ir galvojet kad jis naudos kaska nejiokinkit zmones galiu galva guldit kad jis neko nenaudoje as pac su jio esu loses nevena kart ir pres ji nu tikrai jei butu wh manau nevenam sitam serve butu banas ka norit ta sakykit bet as sita zmogu ustosiu nes esu isitikines kad jis neko nenaudoje  :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Manfredai tu galvoji man įdomu ten filmuot ? , čia išvis adminų darbas ne mano , yra dar vienas žmogus "t4 energy" jis taipogi sėdėjo spectuos ir matė jo wh..

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Koks dar wh nu tikrai ka jius ce prisigalvojiot jium zaisti kaip jis dar toli grazu o su  tokiu demo ce neko neirodet jei jiau ji uzbaninot baninkit ir mane nes tai ira visiska nesamone ismokit naudotis tokeis dalikais kaip ausinem  o be ausiniu zaisti ira apsurdiska nes tai aklas begiojimas o kai esi su ausinem girdi kas is kur ateina  :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vyrai pirmas kartas :D Kai šitaip penkis kartus peržiūrėjau demo. :D
Šakės :D

Mano manymų, jis čytas.

Pirmas. Drožė anksčiau laiko, nežinojo visiškai nu negalėjo žinoti. Ar jis eina ar ne. Net nesigirdėjo žingsniu.
Antras. Iš kur jis žinojo, kad respe kažkas yra? Iškarto taikėsi į galvą.
Trečias. Nu tikrai matė jau per siena, kad ateina ir sėlino per teru baze, dar paskui eidamas šaudė i tuos apatinius du :D :D

Na dėl šių trijų video apibūdinimu, manyčiau jis yra WH.
Kaip visi taip vadina...

Nepykit, bet mano nuomonė. Administratoriai save apsišiko atsiprašant. Nedarydami tvarkos.
Matosi, kaip viena apsileidusi Admine. Skersa dėjusi, juk įrodymai va rodo tą dalyką.
Plius pridengdami vieni kitus adminai. Na šlykštų, net ir kažką toliau šnekėti apie tai...

Ačiū kibernetikai, kad leidžiat pasireikšti. Nekreipiu dėmesio į jūsų komentarus beprasmiškus.

Papildau: Nereikia, net komandų jei esi įgudęs ir matęs, kaip atrodo tas dalykas ir kaip darosi ir panašiai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Jo,tiesa,kad nenorėjau duot vien dėl to,kad pažinojau jį ir nemaniau,kad jis gali chytint,dar klausiau rimtai? Sakė ne,bet aišku kas prisipažins,kad naudoja čytus.. Neesmė.. Nuėjau susiradau Shumi ir pažėjo jis,bet jau nieko tada nematė,jei būtų aiškiai matėsi tikrai pati būčiau užbaninusi,bet aš kažkaip netikėjau ir kažkaip neklausiau amberio,nes tiesiog nesitikėjau,kad Pyteris gali žaist su čytais,bet pasirodo gali.. Tai sorry ambi,kad netikėjau;D Nes tavim kartais net pasitikėt nebegalima,darydavai nesamones su tuo Vandalu,bet dbr nieko nebesakau,tikrai amberis pasitaisė,bet dėl Vandalo patylėsiu gal..  ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Busted
Srry vyrai kad toks trumpas demo , tiesiog bijojau kad demo gali neįsirašyti , pas mane taip dažnai būna ;/
Beto toliau demo nebedariau nes velniukė atėjo į spect , o pyteris suprato kad yra stebimas , taigi būtų beviltiška toliau filmuoti.
Na gaila kad velniuke neatlikai savo darbo , gaila , na bet ką padarysi :]

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

na,tada ban ir mane :D nes kiek as per duris esu n usoves tai....tiesiog tpokie mapai kaip dd2 per daug lengvi,ypac kazka  nukalt per duris :D jau zinai nebevik tiksliai kur gali stovet uz kampo ir pan...biski padrozei ir gatavas :D cia nera joks stebuklas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jis ne skillas , skillai nežiūri per sienas , kad pamatytų toliau esančius priešus . Skilai bando įsiklausyti , o jis tik pavedžiojo per siena ir jam viskas aišku ...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search