Jump to content
Create New...

Perm už wh


Edma

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id -私の ಠ_ಠ | STEAM_1:1:451229107
Kada, kuriam mape ir kuriame serve nubaude? -03-10-2018, 17:25, [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) -Kerk
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? -Šiandien Bachūrų serveryje žaidžiau kaip ir kiti normalūs žmonės ir žaisdamas ant vakaro gavau ban, už wh.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Yup, tavim pora žmonių nusiskundė, nuėjau paspectatint. Daug žinojai, kur ir kada eit. Nieko netikrinęs apėjai 4 terus į main per squeeky, prefire pora gerų parodei. Prie b site nežinodamas, kad teras iki tree jau prabėgo tiesiai ten taikeisi. Judi ir šaudai prastai, bet reakcija ir prefire tokių high level parodei 😛  Buvo cache mapas, tegul kiti adminai pažiūri. Nesu 100 proc garantuotas, nes nebuvo labai jau obvious, bet tikrai vertas patikrinimo. 

O ir accountas naujas atrodė.

Redaguota Kerk
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Kerkai, per squeeky atėjo vienas teras ir aš ji nušoviau, ir tada nuėjau i main'a, bet i t spawna aš tikrai pažiurėjau, aš tikrai dabar nepasakysiu, kad taikiaus nes visko neatsimenu taip gerai, čia jau jum sprest ka daryt , unban ar palikt bana :).

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ponas DaTroller jus labai suklydote, nes tai nemano nick, nes yra pasikeitusi mano gyvenamoji vieta ir žinau kad čia su šituo ip adresu yra kažkas žaides. Bet nepripažystu kad čia mano nickas. 🙂

 

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
4 minutes prieš, Edma said:

O susitart dėl unban neišeina?, kad po kokiu 6-7 mėn gryžt ir būčiau pasimokęs, kad negalima taip daryt? :/, (Aišku čia jums administratoriams spręst)

Iš pradžių teigei , jog nekaltas esi , tai iš ko dabar pasimokyt nori ? 😄

  • Haha 5
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Aš tavęs nebaninau dėl vienos situacijos, pats spėjau pamatyti bent 3 labai įtartinus variantus. Va to tavo minėto žaidėjo tu palaukei nors jau buvai pradėjęs pushinti, kažkoks pas tave spider sensas pasijungė, kad iš respo parbėga žmogus ar kas ten buvo :P. O kiti žaidėjai man rašė jau, kaip tu apskritai įdomiai žaidi. Ir neįsivaizduoju ką tu boostinti galėjai, nes nepanašus esi į labai gerai aimerį. O ir flashus mėtei tik ten kur žaidėjai stovi. 

Redaguota Kerk
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, Kerk said:

As taves nebaninau dėl vienos situacijos, pats spėjau pamatyti bent 3 labai įtartinus variantus. Va to tavo minėto žaidėjo tu palaukei nors jau buvai pradėjęs pushinti, kažkoks pas tave spider sensas pasijungė, kad iš respo parbėga žmogus ar kas ten buvo :P. O kiti žaidėjai man rašė jau, kaip tu apskritai įdomiai žaidi. Ir neįsivaizduoju ką tu boostinti galėjai, nes nepanašus esi į labai gerai aimerį. O ir flashus mėtei tik ten kur žaidėjai stovi. 

žinau gal aš ir taip žaidžiau, nes iš šono savęs gi nepamatysiu,  jo gal aš ir itartinai žaidžiu, žinokit net nežinau ką tokioje dabar situacijoje daryt, seniau gerai žaisdavau tikrai nemeluosiu, bet per tuos laikus ilga laiko tarpa ir nežaidžiau tai tikrai turi reikšmės, o flashus aš ir taip išmetu kai pushinu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Arba jis čia pripisęs , arba aš spejau kažkaip pripist , nes nesuprantu ką jis čia turi omeny. Viename komentare pateikė teiginį , bet tuo pačiu jį ir paneigė , o visų antra , tai savo nekaltuma neigi faktu , kad nori kazkokios pamokos , jei zinai , jog esi neteisingai apkaltintas ir nenaudojai jokiu " wh"  , tai turetum zinot , kad ir kazkokios tai pamokos nenusipelnei

  • Haha 1
  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, Eodeη said:

Arba jis čia pripisęs , arba aš spejau kažkaip pripist , nes nesuprantu ką jis čia turi omeny. Viename komentare pateikė teiginį , bet tuo pačiu jį ir paneigė , o visų antra , tai savo nekaltuma neigi faktu , kad nori kazkokios pamokos , jei zinai , jog esi neteisingai apkaltintas ir nenaudojai jokiu " wh"  , tai turetum zinot , kad ir kazkokios tai pamokos nenusipelnei

Geriau nieko nebeįrodinėsiu, nes žinau vistiek, kad perm banas išliks. Tai man nėra prasmės čia ir besivargint.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tiesiog viskas ką parašei prieštarauja tarpusavyje. Tai necheatinai, tai dabar atsiprašai dėl perma bano ir prašai bausmę mažint iki pusės metų. Tai kažkodėl atrodo jog vis dėl to ne be reikalo tas ban huh. Jeigu turėtum kokių nors argumentų, tai galėtum sakyt jog adminai demo pažiūrėtu ir įvertintu. Vien jau tai, kad neturi main'o, o ip banintas yra kitur, jau kelia įtarimų. Buvau kai šitas žmogus buvo serve, bet nežiūrėjau tai nieko negaliu pasakyt. Bet jau vien šitie argumentai parodo, kad gali būt kaltas, o gavęs bausmę dėl cheatu pas mus neprasisuksi.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
50 minutes prieš, Edma said:

O susitart dėl unban neišeina?, kad po kokiu 6-7 mėn gryžt ir būčiau pasimokęs, kad negalima taip daryt? :/, (Aišku čia jums administratoriams spręst)

Omegalul. Tai tu pats sau kapą išsikasei sakydamas, kad būtum pasimokęs po 7 mėn. 🙂

Redaguota Kerk
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search