Jump to content
Create New...

Tevukas Unmute


Psychas.*.

Recommended Posts

Sveiki, yra diela tokia, kad nežinau už ką bet nelabai laimingas sedžiu su mute ir gag net 2 savaitėm, ispėjimo lyg ir negavau, išgėres irgi nebuvai, bet va negaliu dabar su tauta kalbetis. Kaip suprantu DaTroller adminą esu ižeidęs, mielasis atskleisk paslaptį kaip tai nutiko. Ačiū tau.

Player Tevukas
Steam ID STEAM_0:1:17747836
Steam3 ID [U:1:35495673]
Steam Community 76561197995761401
Invoked on 18-09-2018, 02:22
Block length 2 wk
Expires on 02-10-2018, 02:22
Reason Admin disrespect
Blocked by Admin DaTroller
Blocked from [LT] BACHURU SERVAS.EU ||CS:GO||#2
Total Blocks

2 (search)

Edited by Psychas.*.
Link to comment
Share on other sites

Nelabai suprantu už ką čia mute, kad buvo reiškiama nuomonė ir juokaujama? Nebuvai minimas nei tu nei kuris nors kitas žaidėjas, tokia pati istorija kaip ir Profesoriaus, nepatiko mūsų nuomonė, apsiverkei ir pasirinkai tokia išvadą, kad nebūtu gėdą taip. Nelabai suprantu ar tau tikrai reikia tos nuotraukos, nes sunku nėra, bet baiminuosi, kad supyksi pamatęs, nes 'Afdrug' pasirodys, kad stengiuosi tave pažeminti, norėčiau tai padaryti, butum tiesiog pasiustas n* ir viskas, o dabar savo vaikiškus principus stengiesi įkišti, man px tau jos by** graužė, už gražias akis gavo admin, ar tiesiog už nuopelnus ir pildytas anketas. Bet manęs už nuomonę ir tiesiog pokštus bausti mielas drauge negali. Pyk nepyk, bet kažkaip negerai išėjo

Link to comment
Share on other sites

Bet mutinti, dėl nuoskaudu nėra normalu. Just saying, kad šudas vyksta, matai jam nuomonė nepatiko mano. Man irgi galbūt nepatinka kai žmogus dėsto savo nuomone, bet su kojine jam burnos neužkišu, Troli kur kiaušus savo pametei? Vyras pabūk, o, kad mergos siunčia nude tu tik džiaukis ir neapsikrauk kitų nuomonę, nu nebent mokykloje buvai skriaudžiamas ir tai yra švietimo spragos tavo galvelėje, bet aš labai nenoriu tuo tikėti.

Edited by Psychas.*.
Link to comment
Share on other sites

  • Pagrindinis Adminas

O tai kada zaidejas reiskia ne nuomone ? jei zaidejas pasako, kad tu duhas ar galima sakyt kad jis reiskia tik nuomone ? nu cia tokia nuomone jo, kad tu duhas ir tiek... kazkas cia nesirisa ar ne ?

jei tavo nuomone pazeidzia taisykles, tai pats kaltas

  • Like 3
  • Pakeliam 1
Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search