Jump to content
Create New...

beda #2


CrissCross

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

snd pradejo cs minimize kai losiu...man budavo anksciau taip bet del hdmi laido kai ji istraukiau pasibaige o db vel prasidejo gal kam ir taip buna gal kas padet patart galetu? uztenka pajunkt cs main mane nueit parukyt pora min ir jis minimize..nz snd parsisiunciau is lm nba 19 poto prasidejo gali but del to? del test meginau gta 5 ir pubg lost po 1h viskas ok tik cs minimize buna @MaSk gal padesi?

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
9 valandas prieš , CrissCross said:

snd pradejo cs minimize kai losiu...man budavo anksciau taip bet del hdmi laido kai ji istraukiau pasibaige o db vel prasidejo gal kam ir taip buna gal kas padet patart galetu? uztenka pajunkt cs main mane nueit parukyt pora min ir jis minimize..nz snd parsisiunciau is lm nba 19 poto prasidejo gali but del to? del test meginau gta 5 ir pubg lost po 1h viskas ok tik cs minimize buna @MaSk gal padesi?

Kazkaip niekada neteko susidurti su tokia problema.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
4 valandas prieš , vericas said:

Pamegink padaryt log-out steam, nes minimize gauni kad tau kazkas paraso i steam. man tas buvo

niekas neraso vistiek tas pats..nz skaiciau forumus ziurejau youtube daug ka meginau nk nepadeda meginau ir istrint ir vel irasyt cs tas pats

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search