Jump to content
Create New...

vip kaukes


CrissCross

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Man kaukes patinka matau kur @Kerk bega ir zinau ka tazinsiu, kas serve tikrai nereikalinga tai adminu sparnai su kuriais tik @DaTroller laksto 🤣

P. S zinau kad @MaSk sake kad nera lengvas dalikas padaryt atsikraunanti zeus kaip buvo per eventa csgo bet modas idomesnis nei sparnai adminu. Bet as vis dar tikiu vis nenustoju laukt tos dienos o gal, pasekeju jau serve daugeja mano juk ... 😁

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
Prieš 1 Valandą, Profesorius said:

Man kaukes patinka matau kur @Kerk bega ir zinau ka tazinsiu, kas serve tikrai nereikalinga tai adminu sparnai su kuriais tik @DaTroller laksto 🤣

P. S zinau kad @MaSk sake kad nera lengvas dalikas padaryt atsikraunanti zeus kaip buvo per eventa csgo bet modas idomesnis nei sparnai adminu. Bet as vis dar tikiu vis nenustoju laukt tos dienos o gal, pasekeju jau serve daugeja mano juk ... 😁

Atsikraunantis zeus cia paprastas ir isiutas i game dalykas :-), nieko daryt net nebereikia.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
56 minutes prieš, MaSk said:

Atsikraunantis zeus cia paprastas ir isiutas i game dalykas :-), nieko daryt net nebereikia.

Kazkada klausiau sakiai nelabai, tai ka manai vietoj admino sparnu manau daug sutiktu zmoniu kad geriau na gal keli ne (kurie nukencia nuo manes ir pasekeju) jai servo neapkrautu ir laiko daug nepareikalautu butu lb saunu atsikraunantis zeus serve o tai issauni ir eini ieskot kas dar zeus turi padovanot nes jis atsikraudavo tik per eventa o daba nebe😁

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius
Prieš 1 Valandą, Profesorius said:

Kazkada klausiau sakiai nelabai, tai ka manai vietoj admino sparnu manau daug sutiktu zmoniu kad geriau na gal keli ne (kurie nukencia nuo manes ir pasekeju) jai servo neapkrautu ir laiko daug nepareikalautu butu lb saunu atsikraunantis zeus serve o tai issauni ir eini ieskot kas dar zeus turi padovanot nes jis atsikraudavo tik per eventa o daba nebe😁

 

49 minutes prieš, Domas | NoName said:

noriu zeus atsikraunancio 😄

:laugh: Per kiek laiko norit , kad atsikrautu?

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
3 minutes prieš, DaTroller said:

No no no. Sparnai reikalingi mum eventam ir uzduoteliu metu. 

Gi jeigu be manes niekas nenaudoja reiskia jokiu problemu ir nera su jais. (plius sparnai yra tas pats !hats pluginas, tad isemus tik jos, niekas nepasikeis, imt reik arba visa !hats arba nieko). 

Zinau kad tau patinka tie roziniai sparniukai nebijok niekam nesakisiu 🤣

  • Haha 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nemanau, kad to plugino isemimas duotu dideli 'performance' boosta, tai nera tikslo jo ir isiminet 🙂 Sparnus kartais ir as uzsidedu, kai jauciuos kaip ypatinga snaige ;D 

Bet kad del kaukiu vipa perka tai tikrai abejoju, as pats kai vipa perku net pamirstu, kad tos kaukes dar kartu gaunamos. 😛 

Apskritai kazkodel kai kuriuose mapuose fps dropas daug labiau jauciamas. Mano atveju tai butu nuke ir inferno. Ir tai turbut del to, kad naudojama daug tokiu nade kaip molotovas ir smoke.

  • Haha 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search