Jump to content
Create New...

Unban John™


Biesas

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Norėčiau pasakyt tai jei tu tipo pasinaudoji kito žnogaus varda keliais roundais ir nieko nepadarai o jo draugelis jam iškarto jau eina pasakyt bet as pakeičiau paskui iškarto ta falcoN™ praejo daug dienu ir buvau isvažiaves bet duoda tesiog bana po savaites ir daugiau tai wtf falconai reikia bana duoda po daug dienu o aš negaliu laukti savaites dabar nes turnyras tai 12 diena o turiu laukti iki 13 . Reikejo galvoti ankčiau ir pries savaite duoti ta bana o ne dabar. Viskas pasisakiau.

  • Suglumęs 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
30 minutes prieš, Na'vi John said:

Norėčiau pasakyt tai jei tu tipo pasinaudoji kito žnogaus varda keliais roundais ir nieko nepadarai o jo draugelis jam iškarto jau eina pasakyt bet as pakeičiau paskui iškarto ta falcoN™ praejo daug dienu ir buvau isvažiaves bet duoda tesiog bana po savaites ir daugiau tai wtf falconai reikia bana duoda po daug dienu o aš negaliu laukti savaites dabar nes turnyras tai 12 diena o turiu laukti iki 13 . Reikejo galvoti ankčiau ir pries savaite duoti ta bana o ne dabar. Viskas pasisakiau.

Iš 4to karto tik pavyko suprast. Lel. 

O kodėl tu buvai užsivadinęs falcon nicku iš vis? Koks motyvas?

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

nes populerus vardas bet tada pasake kad galiu gauti bana viens tai paskui iskarto pakeiciau net nieko daugiau nebuvo. Ir dar paskui buvau isvaziaves i kauna tai nieko net nezinojau

Redaguota Na'vi John
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search