Jump to content
Create New...

Noriu pirkti steam :]


Guest Amberis

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki taigi noriu pirkti jau ketvirtajį css steamą.
Kodėl ketvirtajį ? O gi todėl kad į pirmą acc nebegalėjau prisijungti po 3 dienų naudojimo , į antrą gavau steam disable tik jau po kokių 3 mėnesių .Ant trečio ligi šiol žaidžiu , bet daugiau nieko negaliu daryti , nes steamui atrodė keistas mano acc , todėl jis uždėjo man block
Prie reikalo : Taigi gal žinote iš kur patikima ir pigu pirkti css steam giftą , ne acc , ar cd-key , bet giftą , būčiau labai dėkingas :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=DeadManWalking link=topic=256.msg2709#msg2709 date=1356608182]
buypcgame.eu nusipirksi koda ir zinosi jog nedings :)

Cia vienintelis patikimas saitas kuri zinau ir is kurio perku zaidimus :)
[/quote]
29lt sakyčiau tikrai nrml kaip už cd-key :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Amberis link=topic=256.msg2670#msg2670 date=1356426361]
Sveiki taigi noriu pirkti jau ketvirtajį css steamą.
Kodėl ketvirtajį ? O gi todėl kad į pirmą acc nebegalėjau prisijungti po 3 dienų naudojimo , į antrą gavau steam disable tik jau po kokių 3 mėnesių .Ant trečio ligi šiol žaidžiu , bet daugiau nieko negaliu daryti , nes steamui atrodė keistas mano acc , todėl jis uždėjo man block
Prie reikalo : Taigi gal žinote iš kur patikima ir pigu pirkti css steam giftą , ne acc , ar cd-key , bet giftą , būčiau labai dėkingas :)
[/quote]
Nueik i gamecard.lt ir ten nusipirksi , as is ten nezinau kelinta perku ;D patikima .

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

[quote author=vadslys link=topic=256.msg2927#msg2927 date=1356945357]
[quote author=Amberis link=topic=256.msg2670#msg2670 date=1356426361]
Sveiki taigi noriu pirkti jau ketvirtajį css steamą.
Kodėl ketvirtajį ? O gi todėl kad į pirmą acc nebegalėjau prisijungti po 3 dienų naudojimo , į antrą gavau steam disable tik jau po kokių 3 mėnesių .Ant trečio ligi šiol žaidžiu , bet daugiau nieko negaliu daryti , nes steamui atrodė keistas mano acc , todėl jis uždėjo man block
Prie reikalo : Taigi gal žinote iš kur patikima ir pigu pirkti css steam giftą , ne acc , ar cd-key , bet giftą , būčiau labai dėkingas :)
[/quote]
Nueik i gamecard.lt ir ten nusipirksi , as is ten nezinau kelinta perku ;D patikima .
[/quote]

Tai kas praeitiem nutiko, kad nezinai kelinta perki? :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Čytinau :DD
Jai rimtai tai pirmą kai nusipirkau palošiau 3d. ir nebegalėjau prisijunkt
Antram net nebeatsimenu :D , ai va steamui pasirodė mano acc keistas , todel gavau steam disable , tipo turejau įrodyt kad jis nevoktas , ir kad aš pirkau ne acc bet deja xD
Trečias kuriuo dabar lošiu kadangi prisijunginėjau iš įvairių tlf ir pc į steamą jis man uždėjo baną , žaisti ant offline modo galiu , bet nedaugiau xD
Tai vat ko pasimokiau tai kad nereikia pirkti acc , ir kas svarbiausia niekada nereikia pirkti iš accounts.lt ir vssp.lt :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search