Jump to content
Create New...

Nusiskundimas adminu "Fuzzy-Wuzzy"


Guest VandaL

Rekomenduojami pranešimai

[quote author=Ycomd link=topic=254.msg2658#msg2658 date=1356365479]
[quote author=DeadManWalking link=topic=254.msg2657#msg2657 date=1356364052]
As nesuprantu ko jus ant to Fuzzy uzsipuolet? Zmogus padare tvarka serve, tai dabar atejus Vandalo saika cia forumus baigia uzfoodint su savo nerisliom kalbom ir eiliniu stumimu kaip serve :D Atsipeikekit Vandal nera normalus, pries sakydami kad normalus pagalvokit ka snekat...  Ar normalus zmogus tik atejs i serva pradetu stum ant kitu? Man rodos kad ne. Ar normalus zmones forumuose raso kas antra zodi keiksmazodi? Taigi pasizekit i Vandalo postus forumuose abejoju ar nors vienas postas be keiksmazodzio.... Taigi darom isvadas, kad Vandal buvo uzmutintas teisingai.

O sia tema jau senai reikejo uzrakint :)
[/quote]

Ką tik atėjas į servą jis nestumia ant bet ko , stumia tik ant kelių žmonių kaip pastebėjau.O keiksmažodžiai tai priemonė emocijoms reikšti , nieko čia blogo.
[/quote]

Va, zmogus teisinai sako. As tikrai nepuolu ant normaliu zmoniu su kuriais gali normaliai pakalbet ar pasijuokt. o kad ateina kazkokie benkartai i serva ir pradeda mesti vecha tai ne mano bedos. parodau kur ju vieta o adminai man atsidekuoja duodami mute.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Atsakymų 80
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote author=Ycomd link=topic=254.msg2658#msg2658 date=1356365479]
[quote author=DeadManWalking link=topic=254.msg2657#msg2657 date=1356364052]
As nesuprantu ko jus ant to Fuzzy uzsipuolet? Zmogus padare tvarka serve, tai dabar atejus Vandalo saika cia forumus baigia uzfoodint su savo nerisliom kalbom ir eiliniu stumimu kaip serve :D Atsipeikekit Vandal nera normalus, pries sakydami kad normalus pagalvokit ka snekat...  Ar normalus zmogus tik atejs i serva pradetu stum ant kitu? Man rodos kad ne. Ar normalus zmones forumuose raso kas antra zodi keiksmazodi? Taigi pasizekit i Vandalo postus forumuose abejoju ar nors vienas postas be keiksmazodzio.... Taigi darom isvadas, kad Vandal buvo uzmutintas teisingai.

O sia tema jau senai reikejo uzrakint :)
[/quote]

Ką tik atėjas į servą jis nestumia ant bet ko , stumia tik ant kelių žmonių kaip pastebėjau.O keiksmažodžiai tai priemonė emocijoms reikšti , nieko čia blogo.
[/quote]
Visišką teisybę pasakiai mldc :>

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Nu tai gerai, anksciau nieks neverkdava :D o dbr kai visokiu mauru adminu atsirado tj net nebesinor lost, pasakai paprasciausia zodi "apsiverk" ir jau grasina... o kiek loses tam serve tai normaliausias adminas buvo Mantelis, na dar Shumis anksciau.. Su jais ir paprikolindai, viska. o dbr blet apsimyze kazkokie sed, pirma kart admina gave ir ahujelin.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

gaz tu grybas esi rasau tiesiai sviesiai :D

sako 4 kartus o paskuj atmutindavau nes tipo tikejau kad pasikeisi :D lol...shumis ta paty rase manfredukas irgi :D o nebeatmutinat nes  stumia ant kito admino fuzio t.y. naujo admino draugelio jusu :D

ka noriu pasakyt ,kad  anksciau budavo  tas pats lygiai kol fuzis negavo admin ir beto jus atmutindavot nes NIEKS NESTUMDAVO ANT JUSU ADMINU ir jum budavo LINKSMA serve,nu ar ne taip?

tik va dabar fuziui memalui nepatinka tokie dalykai tai ir jus cia TIPO SURIMTEJOT.aisku kaip diena :) nzn kodel fuzis toks atsilikes ir bairiu nesupranta,gal kad ne lietuvis jis nesupranta kai kuriu zodziu nu nzn...

nieks ten istisai nestumia ir nesivadina pyderais ir pan.buna pajuokaujam,kai kuriem nzn gal nepise patys uzsipuola mus ir gincai kyla .

ir beto kazkodel tik jam duodavot pasitaisyt tipo pasikeis :D kas cia?kokia mokykla?ar kas?kodel kitiem neduopdavot?:D bl jum patiem budavo idomu klausyt maurai :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Maure,

Jei manai kad mum budavo idomu klausyt tai klysti, uzmutindavai atmutindavai tai jis tam kartui ramesnis budavo, o sekanciam mape vel tas pats..

Kad ginam admina, nes esam adminai, tai klysti, o del tu 4 mutu tai gali nezvengt nes as tai tikrai 4 buvau uzdejes... o del kitu nezinau :)

Dar vienas dalykas atsipeikek, ne jis vienas bus baudziamas, bus visi baudziami.

Adminai tikrai ne vaikai, ir juo labiau ne pirma karta uzima admino pareigas :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

tokie tavo atmazai maure net juokingi :DDDD atmutindavo nes ramesnis budavo,tai reikejo iskart det perm mute...ar tu ant tiek adaptas?ka tu isvis cia bandai isivartyt,juk visi zvengdavom kartu,nu jo bendrai tu ten isvis pastaruoju metu serve jau nebudavai,kadangi esi per geras adminas :D

o fuzis vapse be gyvenimo sedi serve vien i statistika uztenka pazet kiek tu ten praleidi tam serve... vos ne 8 dienas serve pratupejes.jomajo :D galvoji kazkas cia verks del to css?????dejau as ant tavo tu mute :D ciuju visas sventes pralosi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jomajo jum net Švenčių nėra ir per jas sugebat kariauti su adminais ir gadinti jų Šventines nuotaikas shame on you...

P.s
Vandal, beje adminu esu jau nebe pirma karta jei nežinai tai neskleisk klaidingos info.
Fosteri, kaip gali būti linksma kaip yra žeminamas kitas, tik ką tik atėjęs žmogus matosi, kad jus neturit nė trupučio supratimo. Ne kiekvienam asmeniui suprasti tai ką jus laikot prikolais kitam yra pažeminimas tai parodo kad jus esat žemo lygio ir jums dėmesio trukumas.
Bet to linksmu likusiu Kalėdų! :)


Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fuzzy link=topic=254.msg2679#msg2679 date=1356452393]
ka sakyk vaikas tu ir tiek .zoliapjoves  ;D smegenu ir demesio trukuma turi ...
[/quote]
Tu vapsie duxas esi ir tiek. Admino kaulinai tik del to kad serve tipo "gerbiamas" ir neduxinamas butum :DDDDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=VandaL link=topic=254.msg2678#msg2678 date=1356451046]
Saka teises parodziau :DDD kurva nuo zolepjoves 29cc :DDDD
[/quote]
:DDDDDDDDDDDDDDD

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

bl prie ko cia tos sventes??????????????atrodo lyg tu labai jau cia sventi sedi forume ir serve ciuju,tai eik svest cia nerasinejes :D lini jis cia kazko...lol dzin man :D ne tau cia linket man ,ir man visiskai px ant taves :D


beto kaip ir sakiau surimtejei tik kai fuzi adminu patapo.kurva kiek cia galima ta paty rasyt,jus rimtai daunai esat  as negaliu :D sako nezcengdavo,jei butum nezvenges jau senai mes abu butume uzbaninti visam laikuiar tau nedasunta?idiotai totalus

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.

×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search