Jump to content
Create New...

Reikia STEAMO? Neb?da , ju ?ia yra


s0bieski uogos

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

As tai irgi tik is pirkpczaidima.lt perku jau tris zaidimus pirkau per maksima tai jokiu nesklandumu kodai ateina i pasta per 24 valandas kaip jie raso na bet man tai ateidavo per 1-2 valandas o ir ten tas pagrindinis lbj fainas zmogus, jei kas ne taip ar nebeturi kodu tai leidzia rinktis ar nori gout refund ar palauksi kol atsiras ar nori  pasirinkt kitoki zaidima :)

O apie accounts.lt tai as galiu pasakyt jog ten parduoda VOGTUS, ITARTINUS STEAM'ui ar kazkaip kitaip buggintus acc. ten tik vienas is 100 yra normalus... Kad ir as pirkau acc minecraft, sake email neaktyvus ten, o pas pasake saugumo sumetimais NEKEIST....  Tai kame reikals? Pakeiciau ta pass ir kas is to trecia diena i acc nebegalejau prisijunkt... tiek is to neaktyvaus email.... o kai paprasiau jog duotu normalu acc tai jis labai graziai mane pasiunte...

Na o pirkpczaidima.lt kiek esu girdejes del guild wars 2 vienas zaidejas pirko is ten koda, gavo ban del nelegalaus kodo pirkimo...  Nes tipo guild wars 2 galima pirkt tik is zaidimo kureju... Bet kiek girdejau pirkpczaidima.lt administratorius susisieke su zaidimo kurejais ir susitare jog tam zaidejui butu nuimtas ban ir jog leistu pardavinet kodus.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 4 weeks later...

O zinot kodel taip yra? Nes tos parduotuves perka CDKEY tiesiog is kitu parduotuviu. Dazniausiai is nelabai legalaus plati.ru - nes ten pigiau. O ten jau puse raktu yra vogtu, kitaip sakant pirktu is vogtu visa korteliu todel ir niekada nezinai kada gausi bana.

Jeigu nori saugiai lietuvoje apsipirkti tai yra 2 sprendimai:

[url=http://www.pigu.lt]www.pigu.lt[/url] - brangiau bet su dezutemis.
[url=http://www.gameweb.lt]www.gameweb.lt[/url] - pigiau bet be dezutes. (CDkey is dezuciu, siuncia rakto nuotraukas papildomai)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search