Jump to content
Create New...

Gavau baną nuo consoles


TevAs

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id - TevAs, STEAM_1:1:435404163
Kada ir kuriame serve nubaude? - 12-07-2018, 19:06. 2 serveryje.
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Console
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Jungiausi po bano į serverį, banas buvo už  bhopa, ir nespejus įeiti į  serverį  gavau šį perma bana už [SourceSleuth] Duplicate account. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

11 minutes prieš, deivius1 said:

O kur garantija kad cheatu nebeturi? Galbut investavai i jos ir isirasei geresnius? Ka mano kiti? Uz vipa ileist? Po nauju metu tik? Ka daryt su situ

Na jei turėčiau čytus, net nesivarginčiau čia tų anketų rašyt ir t.t bet rašau, nes suprantu koks buvau kvailas pries metus, galvojau būsiu kietesnis su tais čytais, bet nė velnio tik va baną užsidirbau ir viskas, o dabar noriu pradėt normaliai žaisti, tik va išlindo mano kvailystės... Tikiuosi sugebėsit atleisti ir pasitikėti manimi, dėkui už sugaištą laiką.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Gal nevale cia man kistis, bet biciukas matosi gailisi ir mano manymu protingas sprendimas butu leisti jam pasitaisyti suteikiant antra proga. Kalbu ir, kaip zmogus, ir kaip servo zaidejas. Svarbu pamineti, kad jis pilnai supranta ka padare ir rodo gailesti, siais laikais zmones geriau atmaza suras negu atsiprasys.

Redaguota Zuba
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, deivius1 said:

uz VIP isigyjima 2 menesiam nesvarbu kuriame serveryje sutiksiu duot unbana, suteikt antra sansa ir surizikuot. Vip bus kaip insurance mums ;).

Tai man reikia įsigyti vip'ą 2 mėnesiams, teisingai supratau?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search