Jump to content
Create New...

Idomu dėl bano


black afgano

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki,

pasijungiau automatiškai gavau baną, raeson [SourceSleuth] Duplicate account. Jokių kitų accountų neturiu ir lošiu nedaug. Tik šiaip idomu, nėr ko verkt, galiu ir prie baziniu pasijungt, lošt nemoku tik šiaip kartais pasijungiu fragų padalint. Būtų smagu sužinot ką aš dariau ne taip ir kodėl tas banas, nes nelabai gaudaus šioj stream ir csgo sistemoj.

Ačiū

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

41 minutes prieš, Art said:

nu as irgi taip galvoju, bet... datroli help

tai čia išeina taip, kad kažkas su tokiu pat IP gavo baną jūsų serveryje, gali taip būt teoriškai? Tai dėl manęs jūs galit laikyt baną, jeigu įžvelgiat grėsmę švariam žaidimui, aš daug neprarasiu, man tik buvo idomu kodėl tas banas, ankščiau buvau prisijungės ir viskas buvo tvarkoj. Kaip bebūtų ačiū už paaiškinimus ir gero likusio savaitgalio prie cs ar prie laužo. Peace :95_v:

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
18 valandas prieš , deivius1 said:

Kaip rase klarka, daug maz metai praeja tai surizikuojam ir atbaninam. Kas be ko zaideja stebesime. Rasyt atrodo moka ne kaip tas apsicheatines bebras pries metus tai unbanink. 

numesk man ip, gal pavyks patikrint :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search