Jump to content
Create New...

Zodziu vel super adminas siaucia:DD


Roach Nigga

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

Tai jei netiki atsidaryk demo, kiek prisimenu, tai gale kazkur buvo kai biesius pradejo sudus kalbeti... Ir tada pamatysi, kad kai rambo bazarino per mic su juo, tu su deika kodel biesius dar ne perm silence sedi as parasiau, kad jis nemoka rasyti:DDD

Redaguota Roach Nigga
.
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tu tipo vps isskrides ar kas tau yra? Mid life crisis prasidejo ir jautiesi negaunantis pakankamai demesio is aplinkiniu realiam gyvenime, todel cia eini ir kalbi sudus? Jau viskas isspresta ir tapo aisku, kad cia nesusipratimas, bet jam vis tiek reik eiti ir rasyti...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

nekart as jam gag dejas kartais zmogus bereikalo y raide spaudzia ir rasineja nsm.. megajas atejas i servas kabinetis prie zaideju ta prasme kazkas kalba susirasineji ir kisa nosi kur jo niekas nekalbina o jei kazka jam pasako paraso putos is burnos begt pradeda.. tai kaip zinai turejai 30 turejai 120 ir liktais 1200 gag is manes tai kitas bus irgi savaite :) pradek maziau y raide spaudinet jei nesugebi nrm bendraut ir nenori gag :)

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Crisai dabar taip mandruoli tu, atsidarai suknista sistema ir paziuri kiek tu man bausmiu esi dejas. Jei dabar paziurejes randi bent viena bausme be tos kai tave pasiunciau, tai labai prasau kita karta dek ir menesiui bausme, bet jei nerandi, ka tu ka tik teigei kaip kiek tu man gag uzdejai, tai tada uztyli ir sedi po sluota... Kalba nesamones nelieciamasis, dejo jis matai man kazka:DD Viena karta sunervino, kad tris kartus ta pati zodi parase nesamoningai, tai pasakiau kad nesuprantu ir pasiunciau, tai piso mute 20 h, o cia kalba dabar sudus

Redaguota Roach Nigga
.
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tai gerai as jau gi parasiau, kad is vieno reikalo mes gaunam kita reikala. Bet, kaip matai pasirodo, kad marri baude ne uz tai, o tai reiskia, kad del pirmai nutikusiu dalyku, todel as dabar noriu, kad jis pripazintu kalte ir tada skirstomes, nes jei dabar neissiaiskinam, tai kas ji sustabdys vel pist savo nuoziura kazkokia free bausme. Ir ,beje, kaip matai ciuvas likinti kitu komentarus gali, bet pats atrasyti tai nesugeba, o tai as suprantu, kaip tiesiog tiesos neigima ir tiek... Tau taip neatrodo? Gi jau grynai 2 valanda cia viskas galejo butu isspresta... O jei atvirai tai net ir vakar viskas galejo buti aisku, jei jis tik nebutu pasakes man px ir nepasake uz ka bausme

Redaguota Roach Nigga
.
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Gerai @Marrihuana reiskias nenori kaip bachuras issiaiskinti iki galo, tai nenorejau pirma realiai taves nezinau, kaip cia pasakyti - sugedinti ar kazka tokio, bet ok tada. Darom taip stai numetu deikos parasytas zinutes biesiui https://gyazo.com/ef9498a19dc178d859d7cbbe816e2a7c, kuriose puikiai matome, kad situcijos as neissigalvoju, kad tuo metu biesius siautejo ir tada numetu zinutes kurias as parasiau momentaliai po jo zinuciu, kas irgi buvo skirta biesiui https://gyazo.com/b374ef89b5b98c5c28e67f1e2eb96fc4,  kaip visi matome pasirodo, kad marrichuana dabar susisikes sedi ir neigia tiesa, kuri jam yra tiesiai pries nosi. Nes manau dabar visi mato laika, kuris atitinka??? Tai va Marrichuana tikrai liudna, bet matomai isspresti konflikto nenori, tai gal susigesi bent jau...

Draugiskasis kaimynas Lemonas

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

suklydau sry kaltas speju maisau kai lodavai ant panu ir nespedavau kazka padaryt nes esi zmogus kur forume daugiau laiko praleidi nei zaidime (aisku kai as bunu nz kai manes ner) nu ok tarkim per tave jam nuims admin ir ka geriau ant dusios bus? tai poto del manes kursi temas? nes esi is tu zmoniu pas mane kur kasekas ir ne po 30min gausi zdz rakink troli tema nes reikes eit asaras kaimynui valyt man rodos kaip tik akcija buvo pasiemiau pora pakiu popiers

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tipo labai uztruko, kol supratau, ka norejai pasakyti.. Nu bet nvm, o kas minejo apie kazkoki admin nuemima?? Jis savo dabar atlieka ir aktyvumas geras... Uz tokius sudus niekas adminu nenuimineja, kaip matai as nuo pat pradzios bandziau issiaiskinti, kur cia problema, ko pasekoje supratom, kad visiskai ne apie tai galvojom. O dabar, kai as bandziau uzbaigti viska su marri, tai jis nesutinka, nu tai as ponui numeciau irodymus, kurie visus jo zodzius i siusklyna numeta.... O kalbant apie tave tu man esi grynai 0 vietoje... Ir jei nepameni as net kai uzdejai ta mute man, nieko nesakiau niekam, nors mute buvo is dalies tavo issprovokuotas.... AI DAR KA TU CIA NUSISNEKI, KAD NESPEDAVAI MANES MUTINTI AR BAUSTI, KAI AS ANT KAZKOKIU PANU LODAVAU??? Tu vienas is adminu, kuris iskart pis bausme, be jokiu cirku, tai taip iseina, kad neatlikdavai savo darbo ar kaip man cia suprasti?:DD  Ar as kazkoks dievas, kuris sugeba nuo source banu pabegti??? Paaiskink jei netingi

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

provokuotas? esi eilinis servo chamas kuris saves nemato tik kitus o jei kazkas ne taip eina cia ir delioja - arba kuria temas...laikai kai turejai mic ir lodavai ant geles ir vitos budavau serve tai kad nekur pasaku kad nieko nebuvo..

Redaguota CrissCross
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search