Jump to content
Create New...

Nebenoriu zaist bachuru serve


Call me Ignas

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, nzn kaip jums, bet mane jau uzkniso kai kurie serverio zaidejai, kurie pastoviai kalba nsm, zviegia ir ateina ne zaist, o tik stumt ant ko nors. Sitam serve kaip suprantu adminu yra pakankamai, bet cia kazkokios nesamoningos taisykles, per kurias adminai nieko padaryt negali. Vienus uzbanina, kitiem mute duoda, bet vistiek tie uzbaninti ir mutinti sugrizta, o adminai lieka kalti. Na zodziu esme, kad man nebesinori zaist sitam serveryje ir speju ne vienam man. As galvoju, kad nebanindami tu, kurie labiausiai zvygauja prarandat daugiau normaliu zaideju, kurie ateina tiesiog pasizaist. Tai tiek ir norejau parasyt. Pamastykit...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Guest Bandau išmokti žaisti

Nu net vandalas užsidėjo niką "Sapnavau kad gavau perm mute" :D , vandalai būk atsargus kad tavo sapnas neišsipildytų :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Call me Ignas link=topic=249.msg2488#msg2488 date=1356004461]
Sveiki, nzn kaip jums, bet mane jau uzkniso kai kurie serverio zaidejai, kurie pastoviai kalba nsm, zviegia ir ateina ne zaist, o tik stumt ant ko nors. Sitam serve kaip suprantu adminu yra pakankamai, bet cia kazkokios nesamoningos taisykles, per kurias adminai nieko padaryt negali. Vienus uzbanina, kitiem mute duoda, bet vistiek tie uzbaninti ir mutinti sugrizta, o adminai lieka kalti. Na zodziu esme, kad man nebesinori zaist sitam serveryje ir speju ne vienam man. As galvoju, kad nebanindami tu, kurie labiausiai zvygauja prarandat daugiau normaliu zaideju, kurie ateina tiesiog pasizaist. Tai tiek ir norejau parasyt. Pamastykit...
[/quote]

Kokios problemos užsimutink per nustatymus nei tu jų girdėsi nei ką.O jei nemutini tai tau įdomu ką ten palevoja.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

ne va istikruju pagalvojau cia tie kurie skundziasi,tikrai ne del to kad ten rekauja ir tipo nori ramiai pazaist,jie tiesiog nori kersyti jiems,gal jauciasi pries tuos silpnesni  kur stumia nzn...nes kitu atveju jei jis rimtai nori paprasciausiai uzsimutins,nes ten gi PATOVIAI nieks nesukauja ir nestumia,nes kitu atveju  jau butu seniai uzbaninti pernament...kartais zmonems pratruksta kantrybe ir pradeda viens ant kito varyt :D ir seip ci LT BACHURU SERVAS o ne kazkokia MEGA kur seneliai losia ,kur net nusikeikt negalima nes ju anukai pramoks keiksmazodziu... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Administratorius

Nieks nieko niekam ir nesakytu jei ten viena kita keiksmazodi lepteltu,bet pagrindine beda turbut ,kad prisikabina prie ko ir izeidineja paskui.O jei kokia pastaba is adminu gauna ir tada puola vel draskytis,tai cia tikrai netoleruojama.  8)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tai kad taves paklausi kokio normalaus klausimo, o tu tyli... Tai koks cia administratorius? Ar administratoriai neturetu padeti zaidejams iskilus vienokiems ar kitokiems klausimams, kur bendravimas?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

va cia fuzzy tai gavai atsakyma :D net juokas paeme :D is tikruju.puikiai atsimenu ant italy map (tuo metu nebuvo vandal) kai kazkoks nevykelis specialiai mete flash vos tik prasidedavo round,ir taip kokius 3 round is eiles + dar man vienam speciliai uzmesdavo.as sakau fuzzy daryk ka nors o tu bl tyli sikna suraukes,jau vos nerekt pradejau tau visiskai dzin buvo.gerai kad negavau dar mute...ir dar ten buvo ne vienas toks panasus yvykis.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Fosteri Jei jis ne durnas turetu suprast kodel as ji ignoruoju isvis... Jis visiskai neturi pagarbos viresnesiems o man su tokiemis zmonemis nero noro sneketis ... Jo zodziai "nefludink AMARE " ar as jam po tokio turiu i kazkokius klausimus atsakyt?  :) tegul isikisa sau i rura jos =)  o del to fb tai as asmeniskai nemaciau juokiu fb , ar gi tu manai as zaisiu ir kentesiu kad kazkas vaido fb asn savu? tai labai klysti. Jo viena kart maciau kad vandalui mete fb ir netgi zinau kad tai buvo uz jo kalbas ir stuminus , gal jis laukia kitokios reakcijos?  klysta. Linksmu Swenciu  Fosteri

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vyresnis taip reike jiausti jems pagarba bet is kitos puses visem turim juiausti pagarba netik viresnem bet ir jiaunisnem nepykit bet kai pac pradejiau zaisti Bahuru serve tai kol netsirado stumikai viskas buvo savo vetose servas ramus budavo ir linksma nekalbu apie foresta jis mldc nors zino savo veta vanadalas na taip jis gal biski isisoka ant kitu pastume na gerai atejei ten paprikolinai pajiokinai zmones geriai faina bet is zmoniu pizdavot irgi nera gerai as pagal viska Vadala galejiau banint visam uz keiksazodzius kitaip sakant zodina jio bet as vis galvodavau kad jis pasitaisis  as esu sazinigas administratorius ir stengios kad visi liktu patenkinti ir nebutu neskladumu jei kas man paraso as visada suregojiu jei kokios bedos isklausau ir meginu ispresti situacije jei Vandalai nemoki grazei kalbetis ar dar kaip tai geriau isvis nekalbek suprantu esi jiaunas dar meksti pasiereliot nu bet viskam ira ribos zmones baikit ce veni ant kit varyt jei patys nesusimastysit ir kaltinsit kitus adminus tai tesiok nera saziniga visi esam zmones visi turim savu rupesciu ir problemu negalim visada buti sale ir ziiureti tvarka... :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Negi as dbr ereliuojos? :D jau cj kokia savaite ramus zaidziu :) O to tai negerbsiu nes nei as jo pazystu, ir nemanau kad jis viresnis nei 18 metu. Internetiniuose portaluose dauguma vaiku slepia realybe ir save susendina.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Tiesiog nereikia priimti, taip rimtai į save. Tu nors jei nedarai nieko blogo, tai ir tyliai būnam...
Žmogus pasakė savo nuomonė, kaip ir kiekvienas čia tai daro. Ir manau tai teisingiausia ką pasakė Manfredukas.
Gerbkime save ir kitus. Nebus problemų, jei nekyšime savo problemų ir nesikišime į kitas problemas, kitų žmonių.

Jei nepažįsti, tai turi tardyt visokiais žodžiais ? Tai gal atsimerkim ir eikim laukan koks gražus žiemiškas oras...
Jei tau nepatinka kažkas ir jei nepažįsti ir reikia jau tardyt žodžiais, tai atsiprašau. Kas per žmogus esi? Gal kiekviena žmogų sutikusi nepatinka ir mėtai žodžius, o gal apmėtai žodžiais ir gauni snukuti ir eini čia per laidą stumdyt nesąmonės.
Na manau taip nieko nesidaro ir reikia žmogiškai, bet ne gyvuliškai taip spręsti.
Nesvarbu metai svarbu, kaip žmogus reaguoja į kitus ir kaip elgiasi. Nuo to priklauso kiekvieno žmogaus tolerancija kiekvienam.

Ačiū už dėmėsi.
Terleckai - Internautai, kurie mėtosi nesvarbiais žodžiais, tuščiais. Ačiū jums ir užuojauta jums. ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search