Jump to content
Create New...

Biesius anketa į Administratorius


stepas30

Rekomenduojami pranešimai

1. Nick zaidime Biesius
2. Amzius 25
3. STEAM_ID https://steamcommunity.com/id/76561201707067221
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Turiu praktikos kurdamas savo zaidimu projektus, bei daug dirbu su zmonem klientu aptarnavimo srityje bei darbu organizavime.
5. Kokiame serveryje buvote? L2Tauras, ir dar keleta pavadinimu nepamenu, nes tai buvo pries 5 metus jei ne daugiau.
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? po darbo kiekviena diena turin laisvo laiko
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?) CS:GO abejuose
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? ivertinciau situacija, tinkamai perspeciau vadovaujantis serverio reikalavimais (kurie pokolkas niekur nera viesai nurodyti) kitu atveju bausciau 10m mute jog suklustu. pasikartotiniu atveju 3 valandom. sekanti karta jei y perspejima vel nereguotu mute parai laiko ir  gautu  esant skundu sistemai butu pazimetas y demesio ieskotoju sarasau. visa tai galima patobulinti esant reikalavimui ar padaugejusiu pazeideju skaiciu.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. rastiskai rekomendacijos negavau ir nesitikiu zinodamas jog kaip esu jums ikirejas :D
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (forum priziurejimas, patirtis gaudant cheatus, demo stebejimas, donates eventam...)    parodysiu pavizdi kaip reike savanoriauti ir kaip kovoti su demesio istroskuseis zaidejiais kurie tikrina serverio sistema. o man asmenine moraline patirtis sprendziant ivaires problemas. be kokybisko darbo nei donate nei eventu nebus. arba bus tik minimalus zaideju kiekis ir zaideju demesio nepritrauksime. kils ideju pasidalinsiu. tikiuosi busiu ivertintas ir tinkamai isklausytas ir atrade trukumu duosite man zinoti ir as stenksiuosi patobulinti. bei padesiu zaidejam gaudyti nusizengusius administratorius ir uz tai skirti premijas

  • Haha 1
  • Suglumęs 2
  • Sodinam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

17 minutes prieš, ✪ wokeN said:

Nors ir pats nesu tobulas bet pasakysiu ne. Nes tada dar kai būdavai 2 serveryje nervindavai daug žaidėjų tad jeigu būtum adminas ir nervintum žaidėjus nemanau kad sudarytum gerą įspūdi ypač naujokam. :4_joy:

as siuo metu neatstovauju Bachuru serverio. tad galiu dergtis ar sneket ka noriu serveryje. o tu vyruti turbut draugu admin susiradai kurie paprase jog uztartum juos ? :) patarimas tau. pasirink tinkama kompanijos puse :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
7 minutes prieš, stepas30 said:

as siuo metu neatstovauju Bachuru serverio. tad galiu dergtis ar sneket ka noriu serveryje. o tu vyruti turbut draugu admin susiradai kurie paprase jog uztartum juos ? :) patarimas tau. pasirink tinkama kompanijos puse :)

Dėl to ir gauni mutus-gagus, nes šneki ką nori...

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
10 valandas prieš , stepas30 said:

as siuo metu neatstovauju Bachuru serverio. tad galiu dergtis ar sneket ka noriu serveryje. o tu vyruti turbut draugu admin susiradai kurie paprase jog uztartum juos ? :) patarimas tau. pasirink tinkama kompanijos puse :)

Seip daugiausiai mes ziurime i reputacija, pries imdami i adminus, tai tu labiausiai netinki i sias pareigas.

Be to tu siuo metu per plauka laikaisi nuo permanently silence.

  • Like 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Biesiau, aš galvojau tu juokauji, kai prašei vakar manęs rekomendacijos :D Nu, kai serveryje aš esu, tai jis kaip katiniukas murkia. Aš tau nesakau NE. Bet kol kas nesakau ir TAIP.
Pasakysiu kaip teleloto: BANDYKITE DAR KARTĄ :behappy: Tu įdomi asmenybė. Pabūk bent metelius be didesnių bausmių, manau, daugiau šansų bus negu dabar. Good luck!

  • Haha 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search