Jump to content
Create New...

Netoleruotina


Silent Soo Woop

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id -Silent https://steamcommunity.com/profiles/76561198080766068/
Kada ir kuriame serve nubaude? - antrame kur skinai vaiksto siandien 14:59
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - marixiuana or something like that
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - losiau grajinau sau smagiai, kai staiga atejo I serva gudvinas ir mane pamates iskart issireiske : "o silent cia tas duxas ar balvonas is vakar . Tada as jam atgal pasakiau kazka tokio kaip (eik pazielpine varskyte kapot pirmadieni i vergija) ir bam man dejo mute adminas , gal nusipelniau per grieztai issireiskes cia jum sprest , bet gudvinas pirmas pradejo lipt ir jam nieko nepadere . Gaves mute ir toliau girdejau kai gudvinas loja ir kitaip xujasosina mane ,bet marixiujana ignoravo tai , kas manau yra neteisinga is mano puses . Draugu galima nebanint ir nemutint adminams ar kaip suprast?

 

Soo woop

vun nx.png

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

kad ir kas pradejo, pagal chat tai pas tave per didelis zodynas

pamazinu gag iki 1 savaites, nes 2 sav perdaug

seip gudwina visi zino ir gerbia, del to adminai ir ziuri nuolaidziau del jo

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

1 minute prieš, Silent Soo Woop said:

Art aciu . aj adminu draugeliai gali izeidinet visus ir nieks nieko .. fsio jasna :D pathethic

paziurek i savo chata durneli tu :DDDD gavai pelnyta bloka, del manes gautai menesiui.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

7 minutes prieš, Zuba said:

paziurek i savo chata durneli tu :DDDD gavai pelnyta bloka, del manes gautai menesiui.

tu servo kloune taves nieks neciulbino cia isviso .. As nesakau , kad nesikeikiau genijau gerai pastebeta gauni 10 . As cia del to ,nes viens kita izeidineja du ,bet adminui kliuna tik vienas 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

2 minutes prieš, Silent Soo Woop said:

tu servo kloune taves nieks neciulbino cia isviso .. As nesakau , kad nesikeikiau genijau gerai pastebeta gauni 10 . As cia del to ,nes viens kita izeidineja du ,bet adminui kliuna tik vienas 

Nesinervuok gaideli. Pats provokuoji, o paskui verki :DDDDD . Gudwina mes pazistam ir zinom kad jis be rimtos priezasties neuzstuminetu tokiu durneliu kaip tu. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Art locked this tema
Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search