Jump to content
Create New...

Nusiskundimas adminu "Shumiu"


Guest VandaL

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, noriu papasakot apie fantastiskaji administratoriu "Shumi".
Tai va, as jam pradejau nepatikti gal delto kad nesexualus mano balsas, o gal tiesiog nekencia manes nes nepajegia aplenkti ant "rank" sistemos, cia tik mano spejimai :D

Papasakosiu pora atveju:

1. Pries pora dienu, zaidziant serveryje prie manes prisikabino "Frost" zaidejas (visad kabinedavosi per chat, bet dbr buvo balsu), mes stumem vienas ant kito pora roundu, alltalkas buvo isjungtas, tad shumis negirdejo nes buvo kitoj komandoj... Pasikeitus zemelapiui mes tesem stumimus, shumis viska girdejo, taciau uzmutino tik mane (nors jis pirmas uzkalbino ir ant kito zemelapio), pradejau shumiui rasyti i steam'o privata, kad ne as pradejau visas tas nesamones ir kad atmutintu, bet jis tiesiog nekreipe demesio ir istryne mane is draugu, atejus mano drauguj (as ji pakvieciau) ir paklausus shumio kodel mane uzmutino, jis atsake kad mat jam atsibodo mano balsas....

2. Vakar zaidziant serveryje "de_nuke" zemelapyje, gavau mute vel, tik ka pradejus sneket (na tikriausiai nes nepatiko balsas), na o kitas zaidejas "suicider" klyke, cype, pravardziavo pona "Shumi" gal kokius 4-ius roundus ir jis nic nieko nedare, tik galiausiai kokiam 5-am rounduj prasidejus jis jam dave pernament mute.

3. Ta pacia diena ant vakaro zaidziant serveryje, jis pradejo grasint banu, nes mat jis gavo 20 ispejimu ar ko ten, jog mane reikia mutinti ir t.t

Na cia tik keletas istoriju is daugybes, bet manau turetu buti atsizvelgta i sia diskriminacija.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

vandal , tavo riaumojima butu gan sunku apibudinti "zmogiskas balsas " terminu , tai greiciau skerdziamos kiaules ir riaumojancio buliaus misinys :) ir kai tu sakai "stumiu" tu istikruju i kelnes stumi , nes jauciasi toks striginejimas tavo balse lyg tu turetum problemu su prostata arba kas nors ten butu istrige :)
As suprantu kad tau prireike daug pastangu ir kaimynu pagalbos parasyti toki gan padoru nusiskundima , bet tai nieko nekeicia mes juk visi zinome kad tu esi duxs kaimuks :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Vandalai, dar nemaciau kad shumis butu kada nors piknaudziaves adminu, o kad tu ten jau belekiek perm mutu, mutu ir unmutu esi gaves tai cia faktas...

1 pavizdys: Kazkada ten rekei tu ir reke dar kazkas nors jus tai vadinat bazaru, uzdejau mute abiem, pradejot rasyt kad tai nebesikartos ir taip toliau, na gerai patikejau ir atmutinau, kas is to? anas tai pasimoke o tu? taigi vel kitam mape savo "bazara su zmonem" meti ir fsio... :D

Tau senai jau pmute reikejo be galimybes atmutint... :D

Taip kad gali cia nesmeizt shumio, gavai mute o ne perm tai ir sedek tyliai, negi sunku ta viena mapa patylet? Ir dar vietoj taves jau senai buciau dares isvadas, ir buciau keites elgesi.

Na bet cia tik mano nuomone :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Visi normaliai supranta kai sneku, tik tu vienintelis ne, nes kurva kai tu buvau tos karves pilve, ir piso ta karve tavo tevas, jis prileido tau vafliu i ausis ir tau nuo gimimo xujovai su klausa. Mes lietuviai pasistengsim tau AIRIUI, ryzam, surinkti pinigelius per issipildymo akcija tavo gydymui, nors ir taip toki kaip tu neimanoma isgydyti, bet mes tau padesim.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na taip, anksciau nepiknaudziavo, bet dabar... gal jam tiesiog sunkus metas... o dar tas pasakymas kad atsibodo tavo balsas, ir mute uzdejimas tai jau virs visko. :) tai tegul nx pats uzsimutina per player lista ir nemeta vercho su adminu. kad jau turi admina tai jau pizdec SSRS tanke tipo sed, nu jo, geri sapnai.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=VandaL link=topic=247.msg2461#msg2461 date=1355753400]
Visi normaliai supranta kai sneku, tik tu vienintelis ne, nes kurva kai tu buvau tos karves pilve, ir piso ta karve tavo tevas, jis prileido tau vafliu i ausis ir tau nuo gimimo xujovai su klausa. Mes lietuviai pasistengsim tau AIRIUI, ryzam, surinkti pinigelius per issipildymo akcija tavo gydymui, nors ir taip toki kaip tu neimanoma isgydyti, bet mes tau padesim.
[/quote]
0 logikos  :D intelekto koficientas svyruoja nuo 20 iki 30 , toki zema IQ turi zmones su dauno sindromu  :) jeigu pradejai trukcioti ir keiktis , reskias isnervinau tave :D o man to uztenka , paprasta matematika , tu nervuojies as dziaugiuos :) ir nustok eikvot internetine erdve , tuos pinigus kuriuos isleidi apmoketi interneto tiekejo sask. galetum panaudoti kazkam naudingesniam , PVZ baikti pradine mokykla :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

lol...intelekto koficientus ziuri css forume,ar tai neatrodo gan zema?:D cia juk zaidimo forumas,beto pas tave aukstas BZ?kai tavo visi pokstai apie runkelius ir kaimus,as tiek nauju zodziu esu isgirdes kuriu net nesu kaime girdejes : pvz samanes baronas ir daR visokiu nesamoniu :D tai ka jau cia bepasakysi is kaimo pabeges i dublino priemesty ir lauzi cia kazkoki dideli intelekto koeficientus ,cia jau ne pirmas kartais kai tu kazkoks reksnys visiem nustatineji :DD juokas neima?paciam?

o apie shumi tikrai uzsisedo ant to Vandalo,del to kad sustume ant jo draugelio fuzio kuris ir dabar adminas (kuris ne kazka ten ir priziuri tvarka serveryje).

beto shumis anksciau pats ten zvengdavo su mumis ir musu niekada nemutindavo kai mes serveryje stumdavom ant to BZ.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Ka sakit ? Maladec Shumi reikejo abu mutint  :o nes kartais ateini pavarges palost css o ten stumia vienas ant kito ir paciam nuotaika krenta , nu nafiga tas sstumimas? norit stumt eikit i lauka ir stumkit , o cia 1 zmonems maisot zaaist  ir gadinat nuotaikas sau ir kitiems

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Eik tu muteri, anksciau neturejai admino, ir gulejai po ciuziniu, o dbr gavo admina pritepes vazelkes, pizdec, atsigaves :D "Abu reikeja mutint" :D oo :D is kur tiek energijos :D saka pavarges, kur tu pavargsti? mokykloj ? gal nusipirk gyvenima ir pradek sportuot, pavargejau tu. Ir dar be to nenaujiena kad adminas admina uztaria, nes jei prrastu katras tj cj nebegyventu, uzsisede xrenai su tuo adminu.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Vieni ir vieninteliai žodžiai, tai yra. Nėra demo, nėra kalbu.

Tai, kad šnekėt šnekam apie viena, bet kaip ten kas įrodymu nėra, taigi išvada.
Viskas gerai, kas gerai baigėsi :D
Čiau.

Bandau išmokti žaisti: Klysti vien dėl to užrašo apie mane. Nežinai manęs ir tuščiažodžiauji.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

tomas kodel tu taip vartoji ta zodi IKI?tu ka abai svarus jauties?po niku parasyta IKI,ir ten kur parasas atejau ir iki...ar kazkas pan :DD  koeficiento sawo paiklausk pas BZ...idomu jus abu kartu butu suvest abu tokie protingi :DD

seip man patinka sitas serveris nes cia tiek daug problemu jame :D visiem kazkas negerai,beto tiek klaunu vienoj vietoj nesu mates :DD cirkas nemokamas :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search