Jump to content
Create New...

Ban is Jifax artejenciu sv. proga?


Guest .bZ

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

ka tu cia isvis serve buni i sav karta atejna valanda palost,kazkada isgirdo  kai visi rekavom ir tas sako kad jis apsiskaites...patinkat jus man su tokiais komentarais :DD nu jeigu ant to BZ uzveli kokia nesamone tas pasimeta ir suzviegia kai koks daunas ir sako : urvini is kokio urvo islindai.nors normaliai uzstimi ant jo,beto kiek jis kartu ban gavo nuo vartotoju uz ta savo zviegima???ir jeigu isvis normaliai taip ant jo ka nors pasakai jis wapse uztyli ir po kokiu 3 raundu patylejes wel pasako:  kaimietukai... :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Fosters visu pirma , kai tu buni serve vienas ,  tyli subine suraukes ir dar po siaudais palindes , bijai garseli isspaust - tas pats ir su vandal , bet kai jusu "kaimu" kokie 5 prisijungia pradedat kaukt be perstojo lyg kokia bomzu banda prie nemokamo maisto punkto. Jusu riaumojimas kartais nustoja tik po 5-10  min , ir tai laikinai, pabandyk vel  ka nors pasakyti . Kaimukaii as suprantu kad jus dar nepriprate pries siu technologiniu naujoviu atkeliavusiu i jusu kaima,tokiu  kaip internetas , mobilus telefonai ir kompiuteriai ,bet tai nereiskia kad turit parodyti kokie kvaili ir neispruse klaviaturos kaubojai esate , juk as nekaltas kad kol as sedejau mokyklos suole , jus ganete avis laukuose ;)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Zekit, man rodos esat suauge vyrai ir panasiai, na uz mane metais tai tikrai viresni, bet ziuriu snekat tai pievas...

As is KAIMO, ir ka? tai reiskias kad as neapsiskaites, runkelius auginu ir pns.? Jus vapsce neskiriat carinio kaimo nuo siuolaikinio, dabar panasiai kiekvienas kaimo gyventojas turi po mobiluji telefona ir kas antras po pc, visi eina i mokykla o ne avis laukuose gano kaip kad sake .Bz. O tie jusu miesto zmones kartais buna bukesni uz kaimo zmogu. O siaip daug maz visi vienodi vieni daugiau zino apie vienus dalykus kiti apie kitus.. taigi nustokit stumt ant to kaimo, nes man geda kai jus cia rodot savo lygi kas didesnis "kaimietis" ir kieno zodynas "platesnis"...

Dabar pereikim prie kitu veikeju kaip Foster ir Vandal. Visi cia viska zino kad jus kai tik prisijungiat visa saika tai serve is karto kyla chaosas ir prasideda stumimai... Manau reiketu keist savo elgesi nes ateity busit baudziami be perspejimo, ir tikrai grieztai. Turbut kyla klausimas kodel be perspejimo? Na todel jog ir taip jau ziauriai daug kartu esat buve bausti ir vistiek nepasimokot, tai koks tikslas baust tais mutais? Sekanciui kartui geriau det ban, pmute arba pgag.

Nemastykit kad isskiriu tik jus, nes sitaip nuo siol bus elgemasi su visais daugkartiniais nusizengeliais, na sitoks elgesys bus tik is mano puses, nezinau kaip darys kiti adminai.

Tai va, tiek siam kartui. :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

[quote author=Fosters link=topic=243.msg2456#msg2456 date=1355695478]
ka tu cia isvis serve buni i sav karta atejna valanda palost,kazkada isgirdo  kai visi rekavom ir tas sako kad jis apsiskaites...patinkat jus man su tokiais komentarais :DD nu jeigu ant to BZ uzveli kokia nesamone tas pasimeta ir suzviegia kai koks daunas ir sako : urvini is kokio urvo islindai.nors normaliai uzstimi ant jo,beto kiek jis kartu ban gavo nuo vartotoju uz ta savo zviegima???ir jeigu isvis normaliai taip ant jo ka nors pasakai jis wapse uztyli ir po kokiu 3 raundu patylejes wel pasako:  kaimietukai... :D
[/quote]

Kiek man išeina tiek ir būnu tam serve , tiesiog užtaikau ant tokių ginčų ir išsakiau savo nuomonę...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

bl bet jus absoliutus grybeliai...

TAI JEI JAU MES TAIP ZVIEGIAM (jau kie cia laiko?kokie 3 men?) TAI KODEL NIEKS NEMUTINA MUSU????????????????

ant tiek koeficientai jusu dideli kad nedaeina jum :D tiek tam BZ atgamai tiek tam deadwalkinguj.

reiskias viskas ten normaliai su mumis yra,o cia diskutuoja is tuscio i kiaura :D

cia tave BZ zioply tu nx jau vartotojai kiek kartu uzbanino ir dar nuo adminu buvai gaves ban pailset ir uzmutintas buwai ,tai ka tu cia dar trupini.

jau nervai nebelaiko cia  aiskint tokiems veilokams. :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search