Jump to content
Create New...

Skycircle kompetentingas


stepas30

Rekomenduojami pranešimai

Sveiki, esu labai nusivyles administratoriaus Skycircle darbu ir manau jog jis yra nekompetentingas ir netinkamai mane ispejo del leidzemos muzikos warmup metu. cituoju Skycircle perspejima "oo muzika, negalima, pagaliau daba bus tau mute" siulau visiem administratorems perspeti zaidejus tikmai, pvz. "Zaidejas Biesiau, esi perspejamas del taisykliu pazeidimo muzikos leidimo neatsiklausius administracijos. Darkarta pasikartos pazeidimas gausi numatyta taisyklese bausme." ir visa tai perspeti zodziu ir rastu. ir ysitikinti ar jisai isklause. ir pries baudzent pageidautina yrasyti perspejimo momenta vaizdo yrasu. manau jog adminstracija turetu buti pasiruosusi tinkamai yspeti ir nubaudus aprasyti aplinkybes o ne tiesiog yrasyti priezastis "muzika". Esu netinkamai perspetas ir siekent pagerinti Bachuru servo administracijos darba, pasiuliau ideja bendram administracijos tobulejimiu kaip tai gerinti, ir uz tai prasau kaip padeka panaikinti mute. Aciu jums.

Pagarbei Biesius

  • Sodinam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Oho kiek prirašei kad net atsibodo beskaityti :DD gavai mute nusipelnei ir sedi ramus. 

1 valandą prieš , stepas30 said:

"Zaidejas Biesiau, esi perspejamas del taisykliu pazeidimo muzikos leidimo neatsiklausius administracijos. Darkarta pasikartos pazeidimas gausi numatyta taisyklese bausme."

Pacaniuk čia hebrantai žaidžia, o ne tapkes su ačkarikais kad tau diktuotu, kaip carui tokius ilgus sakinius, nesupratai tavo bėdos :D nuo nežinojimo, atsakomybe neatleidžiama. 

  • Like 1
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, skycircle said:

Oho kiek prirašei kad net atsibodo beskaityti :DD gavai mute nusipelnei ir sedi ramus. 

Pacaniuk čia hebrantai žaidžia, o ne tapkes su ačkarikais kad tau diktuotu, kaip carui tokius ilgus sakinius, nesupratai tavo bėdos :D nuo nežinojimo, atsakomybe neatleidžiama. 

Chebra turi omeny administracija? Paprasto zmogaus balsas bevertis ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
Dabar, stepas30 said:

Chebra turi omeny administracija? Paprasto zmogaus balsas bevertis ?

Gerai nebevoliok čia durniaus pats žinai kad iš tos savo noškes nieko gero negrojo o šnipšte tas grabas :D ir gavai mute. Chebra tai servas, kur tau nekart sake pabuk bšk paprastesnis. O db pizdaku gavai ir sedek ramus .

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

49 minutes prieš, skycircle said:

Gerai nebevoliok čia durniaus pats žinai kad iš tos savo noškes nieko gero negrojo o šnipšte tas grabas :D ir gavai mute. Chebra tai servas, kur tau nekart sake pabuk bšk paprastesnis. O db pizdaku gavai ir sedek ramus .

Ar ce taip administracija kalba ar paauglys is gatves ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Aš demo nemačiau, bet kiek žinau, jei muzika leidžiama warmup metu, tai čia nėra tragedija. Mes su hlevu buvom draugiškai sutarę, kad muziką leistų tik warmup metu, o žaidimo metu jis susitūrėdavo ir problemų nebuvo. Turiu omeny, jeigu žaidėjas leidžia muziką žaidimo metu - nesutikus administratoriui - baudžiama (aišku, gali būti mini nuolaidos, pvz. : yra kas žaidžia iki vėlumos, ir jeigu BENDRU susitarimu,  kokią 1-2h nakties paleis muziką, bausti nėra būtina). 

Bet vėlgi, jeigu kaip sky sakė, garsas buvo toli gražu iki muzikos, o šnypštimas - tai nu sorry, bet mute gaut turėjai. Jeigu visgi galvoji, kad bausmė nepelnyta, vakare galiu pažiūrėt demo.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Prieš 1 Valandą, Princese said:

Aš demo nemačiau, bet kiek žinau, jei muzika leidžiama warmup metu, tai čia nėra tragedija. Mes su hlevu buvom draugiškai sutarę, kad muziką leistų tik warmup metu, o žaidimo metu jis susitūrėdavo ir problemų nebuvo. Turiu omeny, jeigu žaidėjas leidžia muziką žaidimo metu - nesutikus administratoriui - baudžiama (aišku, gali būti mini nuolaidos, pvz. : yra kas žaidžia iki vėlumos, ir jeigu BENDRU susitarimu,  kokią 1-2h nakties paleis muziką, bausti nėra būtina). 

Bet vėlgi, jeigu kaip sky sakė, garsas buvo toli gražu iki muzikos, o šnypštimas - tai nu sorry, bet mute gaut turėjai. Jeigu visgi galvoji, kad bausmė nepelnyta, vakare galiu pažiūrėt demo.

butu malonu jog paziuretum demo. nes ce kaikurie administratorei visiskai isgatves ateja ir purvais drapstosi. ir nemoka tinkamai argumentuoti ir pateikti yrodimus kad as kaltas. o garso kokybe ir yviki tegu yrasineja ir kai jy apskundze tegu pateike kaip yrodima jog vertas buvau bausmes. daba tik seip linco teismas. keleta draugeliu atejo pasake se tau taip ir reike tu kaltas ir tylek ramus. tai kas ce per tvarka ?  ar tai yra teisinga ?

Redaguota stepas30
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

Baikit jus cia ta cirka, zaidejas jau baustas 40+ kartu, vien per sia savaite daugybe skundu gavau del biesiaus elgesio ir dar issidirbineja forume - kalba apie kazkoki zmogiskuma...

Biesiau net nesvajok, kad mes demo ziuresim ar rinksim kazkokius irodymus, jau pakankamai zinomas esi, niekas su tavim nebesiterlios.

As galiu paziuret demo, bet jei busi kaltas, tai 1 savaites neuzteks - uzdesiu 1 men.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
7 minutes prieš, stepas30 said:

butu malonu jog paziuretum demo. nes ce kaikurie administratorei visiskai isgatves ateja ir purvais drapstosi. ir nemoka tinkamai argumentuoti ir pateikti yrodimus kad as kaltas. o garso kokybe ir yviki tegu yrasineja ir kai jy apskundze tegu pateike kaip yrodima jog vertas buvau bausmes. daba tik seip linco teismas. keleta draugeliu atejo pasake se tau taip ir reike tu kaltas ir tylek ramus. tai kas ce per tvarka ?  ar tai yra teisinga ?

Biesiau, žinau aš tuos tavo raganėjimus, nesi tu čia toks jau nuskriaustasis, kokiu dediesi :D Bausmių gavęs ne vieną ir ne dvi, bet pažadu, kad pažiūrėsiu demo ir vertinsiu pagal mūsų taisykles, kurias turim. Ir ne pirma diena gi projekte tu čia pas mus. 

Redaguota Princese
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Amzinai atejes i serva kalbi nesamones, uzpisi zaidejus ir bandai adminu kantrybe, o po to stebies? nu bet:

http://www.bachuruservas.eu/demos/server_2/20180508-193847-workshop-125633950-de_piranesi.dem.bz2

http://www.bachuruservas.eu/demos/server_2/20180508-200339-workshop-125610094-awp_india.dem.bz2

Negaliu db tikslios vietos nurodyt, bet cia kazkur antroj demo pusej piranesi pradejai leidinet dainas, o paskutini kart awp india warmupe.

  • Ačiū 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
4 minutes prieš, Art said:

uzdejo mute be ispejimo

Preitam mape buvo įspejimas nes irgi paleido muzika, bet į  įspejima neregavo, bet gal ne taip kaip jis norėjo kad ispečiau, žodžiu, raštu, kaip kokiam ministrui. :D 

34 minutes prieš, stepas30 said:

ce kaikurie administratorei visiskai isgatves ateja ir purvais drapstosi.

Taip, aš iš gatves ir ką tu į tai? Aš nesicackinsiu ir nerodysiu tau kažkokios pagarbos, kurios pats niekam nerodai. Pusk ta burbula jug visi taip mėgstą. Mesk minusus jug tai populiariausias žaidimas tarp autizmo segančiu. O jei nepatinka tai dar iškviesk tv pagalba :D 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

16 minutes prieš, deivius1 said:

Biesiau, is pagarbos tau, kistis nenorejau bet ispejimai yra duodami naujokam arba tiem kurie neturi daug bausmiu. Tu nei i viena is siu kategoriju nepatenki ir su taisyklem turejai susipazint senu seniausiai. Tau dariau nuolaida ir nebaudziau taves keliems menesiams anksciau vien todel nes irl pazystami buvom, bet esme kad kaltas visad budavai tu. Del taves gavau kritikos ir is zaideju ir net is adminu kad bausmes tau per silpnos, tad isivaizduok i kokia situacija statai mane ar kitus adminus. Demo adminai tikrai neprivalo si kart ziuret ar aiskintis su tavim kai tu bausmiu turi tarp top 10 labiausiai baustu serve. 

Nori nuemu bausme, bet vel prisidirbus ji jau bus menesine, nebe savaitine, tad ar verta? Ar mokesi but ramus, pagarbus, neizeist kito, nepadaryt nesamones? Abejoju

supranti kad administracija negerbe aplamai zaideju, tai kaip as galiu gerpti juosius? jei ziurint i praeiti. patis adminai isiprovokuoja akivaizdziai rodydami kaip zaidzia su wh. patys pazeidineja taisykles. poto ne kad mute duoda jog pasakai gatves kalba administratoriu nes jis ta pace kalba sneka. o ban. kaip gali gerpti administracija jei joje nera normalios tvarkos vertos pagarbos. kaip sake "skycircle" "Taip, aš iš gatves ir ką tu į tai? Aš nesicackinsiu ir nerodysiu tau kažkokios pagarbos, kurios pats niekam nerodai. Pusk ta burbula jug visi taip mėgstą. Mesk minusus jug tai populiariausias žaidimas tarp autizmo segančiu. O jei nepatinka tai dar iškviesk tv pagalba :D " tai kaip toki adminstratoriu turi gerpti jei jis kitu negerbe ir kalba su kitais nepagarbei.  juk pati administracija zinote ir esate nepatenkinti kitu administratoriu darbu ir akivaizdizai matote kaip ju draugai chytina ir poto einate kompanija y foruma uztarti jog atbanintu. ar ce tokia tvarka yra gera jusu sistemoje ? tiek metu projekta turite ir net nesusitvarkote administracijos draugeliu anarchines sistemos. patys matote kaip rasineja forume. kaip korektiskai isireiske. raso zargono kalba. turiu viena klausima. ar nera normaliu zmoniu kurie galetu tinkamai administruoti  kad jau nuo gatves visus surenkate draugelius ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

jei trumpai kalbant. keleta administratoriu jaucesi ygave super galiu ir nebegerbe zmoniu. jie nemoka reguoti i situacijas. patys dergesi, provokuoja. visaip isvadina. o poto yspeja zaideja neaiskei ir nekorektiskai. poto sako buvai yspetas. tai klausimas. tave perspeja zmogus nuo gatves taip kalbedami ir provokuodami ar bachuru servo administratorius ? mano manymu. jei esi administratorius. turi ir kalbeti ir rasyti korektiskai, o ne drapstytis purvais ir provokuoti didesni konflikta ir dalinti bausmes kaip lankstinukus

Redaguota stepas30
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

3 minutes prieš, deivius1 said:

Kiekvienas administratorius yra kruopsciai atrinktas manes ir arto (anksciau ir clarity) ir nei vieno IRL dar nesu sutikes/mates, tad cia nei anarchija, nei draugai, o tinkamiausi, kruopsciai atrinkti zmones kurie ateina ne tik administraut bet ir projektui padet. Galbut tu ir nepritari ju bendravimui, sprendimams ar kalbai bet kiti pritaria. Jie taipogi reik atmint kad yra zmones, cia ne kazkoks darbas jiems o papildoma nasta admin privilegijos, tad faktas kad zmogus kuris kitu ar ju negerbia, pagarbos nesulauks ir is ju. 

Bausmes ir sprendimus jie daug maz 98% parenka teisingai ir tikrai abejoju kad butent tu pakliuvai i tos 2%.

Jeigu adminas "provokuoja" uzsirasai laika, serva, mapa ir 3 dienu begyje pasigauni: DaTroleri, Art, Vertica, Princese ir issiaiskini situacija. 

ydomu kokia atrankos sistema taiko, y ka atsizvelge pagrindine administracija ? galiu pateikti pavizdi. tas zodis kruopscei prilygsta marketingo reklamai magdonoldo. sakokaip saunu kaip faina, kaip viskas kruopsciai. bet kol pats ten nepabuni arba nepadirbi ir nepasidomi. tol viskas fainai atrodo. mano manymu kaikurie zmones jei nori administruoti jei ateina administruoti del ygavimo patirties sprendziant konfliktus ir pns. pvz kaip tu Deivius1 ar tu gauni uz ta projekta pinigu ar tai tik del savo asmeninio tobulejimo ce esi ?

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search