Jump to content
Create New...

Meet n greet


Svečias

Rekomenduojami pranešimai

Turiu labai ydomų pasiūlymą draugai. Ką manote apie bachurų servo susitikimą gyvai per sekantį kokį didelį renginį, kaip pavyzdžiui Gameon. Galėtume geriau susipažinti vienas su kitais, pasitarti dėl įvairiausių serverio padėties smulkmenų ir bendrai praleisti linksmai laiką. Ką manome? Ar įmanoma? Ar jau taip buve? Išsakykite savo nuomonę komentaruose draugai!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

16 minutes prieš, Takesi said:

visi zinom kad gelele noretum sutikti :D

Nieks nezino, nieko nesakysiu takesi🤐. Manau toki milziniski renginiai, kaip gameon butu gera proga, nes  nemazai kas is musu ir taip ten bus. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
8 valandas prieš , Zuba said:

Nieks nezino, nieko nesakysiu takesi🤐. Manau toki milziniski renginiai, kaip gameon butu gera proga, nes  nemazai kas is musu ir taip ten bus. 

O tai mes susitikt ar sugert norim ? Nes man antras variantas tikrai priimtinesnis. Gameone vaikų darželis ten renkasi

Redaguota yeetyeet
  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

9 minutes prieš, yeetyeet said:

O tai mes susitikt ar sugert norim ? Nes man antras variantas tikrai priimtinesnis. Gameone vaikų darželis ten renkasi

Tai po to galim ir sugert vaziuot.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svarbu butu daug maisto, nes Zuba megsta maista. Bet sakau geras variantas kokiame gameone susimeetint, ten pakimarint, o po to kazka rimciau varyt veikt po renginio. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 valandas prieš , deivius1 said:

Pataisysiu tave. Visi zino kad gelele noretu mane sutikt* (ir sumust) 

Chebra baigiam su gelele, gal noriu susitikt su ja, gal ne, gal ji nori kazka sumust, gal ne, bet db nesvarbu tai. Svarbiausia musu community friendship stiprinimas ir geras laiko praleidimas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Man nereikia respecto, pripazinimo ar administratoriaus posto kokio nors. As nekalbu su visais graziai ir draugiskai galvodamas kad “ va cia pakalbesiu su visais graziai, gausiu respecto, busiu kietas” . As visai tai darau, nes man patinka, kaip kiti buna laimingi ir išklausyti. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
34 minutes prieš, Zuba said:

Man nereikia respecto, pripazinimo ar administratoriaus posto kokio nors. As nekalbu su visais graziai ir draugiskai galvodamas kad “ va cia pakalbesiu su visais graziai, gausiu respecto, busiu kietas” . As visai tai darau, nes man patinka, kaip kiti buna laimingi ir išklausyti. 

Nu tau nieks ir nesiūlo administratoriaus posto, bet jo, taip ir toliau! Šviesk žmones, išklausyk ir paguosk!

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

5 minutes prieš, yeetyeet said:

Nu tau nieks ir nesiūlo administratoriaus posto, bet jo, taip ir toliau! Šviesk žmones, išklausyk ir paguosk!

Pastaruoju metu mane sviecia. Esu labai dekingas rembo tevui.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Jeigu tikrai būtų norinčių, tai galima būtų paplanuoti. Plotą kaip sako trolis, galima pas mane rengti. Bet čia dar reikia laiko, nes namas statybų eigoje. Kitais metais jau bus visai kul. Pirtelę šiuo metu įrenginėjam. O ko daugiau jum reik... netas, porą kompų, pirtelė, šaltas alus, vietos sočiai - pievelė didelė. :D Dar žolytės parūpint galėsiu. Bet kaip ir sakiau, šiemet nesigaus :alas: 

  • Like 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

26 minutes prieš, Princese said:

Jeigu tikrai būtų norinčių, tai galima būtų paplanuoti. Plotą kaip sako trolis, galima pas mane rengti. Bet čia dar reikia laiko, nes namas statybų eigoje. Kitais metais jau bus visai kul. Pirtelę šiuo metu įrenginėjam. O ko daugiau jum reik... netas, porą kompų, pirtelė, šaltas alus, vietos sočiai - pievelė didelė. :D Dar žolytės parūpint galėsiu. Bet kaip ir sakiau, šiemet nesigaus :alas: 

Galiu pasiimti savo komanda ir padeti pastatyti nama. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas
3 valandas prieš , Princese said:

Jeigu tikrai būtų norinčių, tai galima būtų paplanuoti. Plotą kaip sako trolis, galima pas mane rengti. Bet čia dar reikia laiko, nes namas statybų eigoje. Kitais metais jau bus visai kul. Pirtelę šiuo metu įrenginėjam. O ko daugiau jum reik... netas, porą kompų, pirtelė, šaltas alus, vietos sočiai - pievelė didelė. :D Dar žolytės parūpint galėsiu. Bet kaip ir sakiau, šiemet nesigaus :alas: 

Statykit statykit....jau įsivaizduoju, kaip GrabitiL'as nekviestas kiaurai namo sieną į virtuvę įvažiuoja su savo civic'u, išlipa ir jaunatvišku balseliu užbliauna: "Tai ką bl* nelaukėt!!!" :D Akk tos svajonės.. :D

  • Haha 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

 

17 minutes prieš, Roach Nigga said:

ss numesk, jei ji varo - visi varo.

Demo paprasyk pas admintus, sneketa buvo. Garantuoju jusu sauguma, sukontroliuosiu gelele pats asmeniskai, nieko ji neuzpuls.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • 3 weeks later...

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search