Jump to content
Create New...

filmas į aikštelę


Movie2k

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★


1. Nick zaidime Movie
2. Amzius N-18 dvidešimt keturi 
3. STEAM_ID (tik originalu zaidima turintys zaidejai) paredaguosiu id grizes
4. Ar esate kada nors buve administratoriumi? Per savo gyvenimo karjera prie kompiuterio sekesi administraut. Labiau buvau 1.6 servuose  Siuo metu esu Dm serverio administratorius, taciau ten aktyvumas sumazejo, nors visad ten superdaug laiko nepraleisdavau, bet hebra apramindavau jei reikedavo.
5. Kokiame serveryje buvote? be mirc kanalu buvau daugumoje mix serveriu, esu buves projektu kurejas ir igyvendintojas
6. Kiek laiko praleidziate musu serveriuose? pakankamai mylimas ir nekenciamas :) yra visi juk duomenys :D 
7. Kokio zaidimo administratoriumi norite tapti(TF2/CS:GO - kuriame serve?) csgo 1am serveryje? 
8. Ka darytumete,jeigu zaidejes keiktusi per mikrofona? ispeciau, bandyciau nuramint konfkikta, o paskui savanaudiskai bandyciau isprest.
9. Jeigu jus rekomenduoja kitas administratorius, cia galite parasyti jo nick. Yeet
10. Kaip dar zadate prisideti prie projekto be tvarkos priziurejimo? (forum priziurejimas, patirtis gaudant cheatus, demo stebejimas, donates eventam...) esu prisidejes jau iki dabar kazkiek, nenoriu pazadet nieko ;) pagyvensim pamatysim.

  • Like 1
  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Na tavo tiesa, bet pagal statistika ir taip nebuvo didelis, kad dar labiau sumazes nemanau. Privalumu irgi nebus, bet siuo atveju nesaliskai paziurejus, geriau zinomas admin dm serve su kuriuo galima susisiekt nei tie andriukai andriushos kur nekart nematyti. nelyginu saves su niekuom bet savim pasitikiu ir sakau nepabandes nesuzinosi.

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas

As uz, joks admin nesugebes ilgai islosti dm serve, nes ten labai greitai atsibosta, jei movie zinomas dm serve ir turi ten akiu, ausu, tai zaisdamas pirmam serve esant reikalui gali greit persimest i dm. As kiek supratau movie nori buti DM ir papildomai 1 serve turet admina ?

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

na mano aktyvumas 1ajam serve didziulis tai del to ir siulausi. neapleisiu dm busiu ten kada reikes, del sito ne problema. zodziu jus spreskit nemegstu saves girt ar apskritai saves kist :D anketa yra, zaidejai mane zino, jie daugiau turetu pasakyt. juk ne sventasis esu x)

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Aš už. Baigia už mane anksčiau darbą ir eina iš karto vaikų auklėt serve :D ir nėra ko lyginti DM servo su masofke, troli, čia tikrai ne pats - tad ir aktyvumas ten, manau, turėtų būti šiek tiek kitoks. Nurautų, man rodos, tau stogą tarkim po 5h ištiso lošimo dm'e, tuo tarpu masofkėj ir pažaidi, ir pablevyzgoji, ir kokią bombą padedi ar išminuoji.

  • Ačiū 1
  • Pakeliam 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

mokyciaus netureciau artimuju netureciau niekam padet as tau visa para issedeciau, ka cia stumi. ta prasme neisizeisk nu bet mano laifas kitoks biski nei kitu zmoniu bandom test laikotarpi jei nepaeis ar matysiu pats nepajegus atsisakysiu pareigu. Sakau man nei silta nei salta, tik jei nori kad mano aktyvumas dar ir naudos kazkokios duotu ... tai tiek. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Žinot pagalvojau, ačiū iš anksto už tokį palaikymą, bet atšaukiu anketą, manau reiktų aktyvesnio ir galbūt jaunesnio administratoriaus. Nemėgstu kai man nurodineja ir aišku failinu dm aktyvume, gal tebunie kaip yra, tegul reiškiasi jaunimas, norinčių tikrai atsiras. Nesigilinkim ir užrakinkim temą :D peace 

  • Nusiminęs 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search