Jump to content
Create New...

Banas


Zombie

Rekomenduojami pranešimai

Noriu,kad nuimtumete man bana,nes ziuriu palaikote tik viena puse, kodel liko nenubausti tie kurie mane izeidynejo ir smeize??? Kai butu mano valia tai tokius laido riterius senai buciau istaskes nx. bet man belieka tik pykti lieti per mic arba ciata. as dar karta jum sakau patys nesikabynekit prie manes ir as prie jusu nelysiu, as jums ne draugas,o jus man taipat, as noriu tik ramiai ateit pazaist,be jusu supistu uzgauliojimu. kaip voice changeris ir kaip priedes metano steroidu ir pan. ne jusu pisalas kuom as uzsiimu gyvenime ir ka vartoju. ziurekites saves. tai va tiek norejau pasakyt,bukit savo vietose ir as jusu neuzkliusiu. Geros dienos!

  • Nusiminęs 1
  • Pakeliam 3
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
Player Kaimo japis
 
Steam ID No Steam ID present
Steam3 ID No Steam3 ID present
IP address LT 
Invoked on 10-03-2018, 15:16
Banlength Permanent
Expires on Not applicable.
Reason Bachuru servo vardo tersimas Cituoju narucio zodzius "Duchu servas, duchai ir adminai"
Banned by Admin DaTroller
Banned from Web Ban
Total Bans No previous bans
Blocked (6) ♛No Pain No Gain♛, ♛No Pain No Gain♛, Huligans "Giedrelis", ♛Zombie♛, ♛Zombie♛, ♛Zombie♛

 

Na cia su Datroliu tarkis....

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Zombi, paskutiniu metu tu tapai kažkoks piktybinis. Rašinėjai šūdus šeštadienį 1 serveryje, PATS prašei bano, nickus keitinėjai savo (įžeidžiančius adminus ir serverį) kaip mažas vaikas. Nebanini tavęs - blogai. Užbanini - vėl blogai. Ateina - šūkauja 'Piskit baną', pats provokuoja norėdamas bausmės, kai pagaliau gauna, ko prašo - matai jau bauskit kitus, nes tu gi nekaltas - kalti (kaip visada) kiti. Tai ko tu nori nebesuprantu?

  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Jo zinau ka rasiau,nereikia cia dabar man rodyt tuos reasonus. taip parasiau nes tame serve susirenka visokiu duchu ir pisa man prota kazkokie nuopisos,neskau kad visi ten tokie yra ir geru zmoniu, o adminus izeidizau nes jiems px jie i tai nekreipia demesio,kad kiti zaidejai yra smeiziami. o kai atsikirtyneju pries malaletkas tai gaunu mute. kur cia teisybe? net po mute,kad nieko nebegaliu pasakyt jie toliau mane izeidyneja. taip as esu nervotas zmogus,todel nereikia isvis man nieko sakyt ar rasyt. jus patys mane isprovokuojat ant sito. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 valandas prieš , Zombie said:

kaip voice changeris ir kaip priedes metano steroidu ir pan.

Zombi, tai kas tau atrodo įžeidimas, persiprašau, bet aš čia jokio įžeidimo nematau. Nemanai, kad pats per jautriai reaguoji? 
Administratorių dėmesiui, kas netingi - pasiskaitykit chat history 1 serverio nuo ~ maždaug 10 Mar 2018 15:35:05

 

  • Nemegstu 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
7 minutes prieš, deivius1 said:

Net nezinojau kad ten tau bausme dedu, maciau kazkoks narutis nick pasikeites.

Tai pirmiausia, kas tau uzeja? Tavimi skundesi keli zaidejai, esu ziurejas vienas demo kur provokuoji ar izeidineji pats, ar isgeres buvai ar ne neaisku.

Antra. prie ko servas ir musu vardo tersimas jeigu tave izeidineja kazkokie kaimo japiai? Gi zombi ne karta esi buves serve kai mokinau, izeidineja, rasai mums, mes jos nubausim, dabar gedos pridariai tiek sau tiek mums kad nervu nenulaikai. Art, pakeisk bausme I 2 savaites. (daug maz savaite jau praejo tai jam savaitele beliks atbuti). Kolkas tiek is manes

Iš manęs jis gavo 12000min gag'ą, nes belekokius šūdus rašinėjo. Chat history gali paskaityti - nurodžiau laiką kada vyko veiksmas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Jo, perma ban tikrai nereikia. Bet kalbą turi prižiūrėt. Nes pats jau porą kicku daviau, dėl įžeidžiančių nicku.

Patarimas ateičiai, mažiau imti i galvą ką apie tave sako. Mutinkis ir viskas. Iš patirties sakau, jeigu aš būčiau klausęs kiekvieno įžeidimo serve, tikrai nebūčiau čia tempes. Čia juk internetas, interneto troliai and stuff.

Sėkmės ir nepradėk cheatint ;)

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Zombi atrodo protingas zmogus esi. Dabar rasai graziai viskas aisku yra. Prie taves lys gi cia vaikigaliu kaip prisikta ir pamate kad skundiesi forume, duxu tik dauges. Skiri realybe nuo virtualios erdves, bet kaip saves nesuvaldai? Sporto salej reikia issilieti o ne ant administracijos kuri nededa gagubanu kai tik parasai. Mes irgi ne sunys turim pirma issiaiskint nuo ko konfliktas kyla ir ji sprest, o ne, pist bana ir pamirst. Valdykis zombi, pasaulis yra ziaurus, ypac prie kompiuterio :)) Turi proga ranka pasikelt ir patobulet, lauksiu sugriztancio :$

Redaguota Movie2k
  • Like 1
  • Ačiū 2
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Movie kur tu buvai anksciau,kaip man truko tokiu zodziu :))) As zinau,kad kartais ir as perlenkiu lazda,as nesu blogas zmogus,bet man nepatinka kai prie manes kabynejas,o ypac smurgliniai :D As pasistengsiu pasikeist,bet nepazadu ,kad pavyks :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
9 minutes prieš, Zombie said:

Norejau dar paklaust. Ar as esu mutintas ir gagintas? ar cia spec su manim niekas nekalba? :D

tik gag, kuris baigiasi siandien 23h

  • Ačiū 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search