Jump to content
Create New...

Internetinės Meilės Psihologija


Tomas

Recommended Posts

Laba diena, ką gi kai kuriems žmonėms manau. Aišku apie ką bus rašoma ir aptariama.
Tai yra, laidinių meilių aukoms. Apie jas galime pašnekėti ir psichologų patarimų paieškoti aukoms.
Taigi kai kurie žmonės privertę tiesiog, man tai padaryti.
Aš jo neminėsiu, nes jis ir taip visiems žinomas ir atsiskleidęs savo internetiniais gabumais.

Toliau eina žodžiai iš psichologo internetinio šaltinio. [url=http://www.alfa.lt]www.alfa.lt[/url]
**Tai nėra kaip reklamos tipas, tik nurodomas iš kur šaltinis.

[color=red]-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------[/color]

[i]Šiandien daugelis iš mūsų nemažai laiko praleidžia internete. Vieni ieško naudingos informacijos, antri bendrauja su draugais, treti dirba. Yra ir tokių, kurie internete ieško ne tik draugų, bet ir meilės. Širdžių specialistas Dr. Philas diskutuoja šia tema ir turi kelis puikius patarimus internetinės meilės aukoms.

Nikki jau penkerius metus įsimylėjusi vyrą, su kuriuo susipažino internetu. Jų santykiai trunka jau ilgokai, tačiau yra viena problema – jie dar nebuvo susitikę akis į akį. Keletą kartų jie planavo susitikti, tačiau jis nepasirodydavo.

Nikki tėvai susirūpinę, nes ji švaisto savo gyvenimą įsivaizduodama vyrą, kurio išties nėra. Jei jūsų meilė šiek tiek primena Nikki situaciją, Drphil.com siūlo kelias išeitis iš internetinių meilės labirintų:

· Jei į savo situaciją pažiūrėtumėte iš šalies, kiek tik įmanoma objektyviau, ar jūsų pozicija jums neatrodytų keista?

· Ar šeimos nariai jus palaiko? Įsiklausykite į artimiausių žmonių patarimus ir pastebėjimus. Juk artimieji linki tik gera ir jei jie sako, kad jūsų santykiai nežada nieko gero – pasvarstykite apie kitokius bendravimo būdus.

· Ar jūsų pastangos susitikti nueina šuniui ant uodegos? Galbūt stengėtės ne kartą, tačiau ji (-s) nepasirodo? Paklauskite savęs, ar verta gaišti laiką su žmogumi, kuris neketina grįžti į realybę, o visas jo gyvenimas – virtuali erdvė?


· Kažkas, kas tikrai jus myli, jumis rūpinasi ir gerbia – negaištų penkerių jūsų gyvenimo metų. Gydytojas Philas sako, kad įsimylėjęs žmogus galėtų perplaukti jūras, įkopti į aukščiausius kalnus ir nukauti slibiną, kad tik galėtų susitikti su mylimąja. Įsimylėjėliai tikrai turėtų įdėti daugiau pastangų, nei nuotraukos prisegimas prie elektroninio laiško.

· Štai ką dr. Philas mano apie Nikki (arba jūsų) situaciją: „Tas vyras gali būti vedęs arba jam gali būti 12 metų, o gal jam 62? Tai netgi gali būti moteris, kuri taip žaidžia arba smaginasi. „Šiame pasaulyje yra pakankamai nesveikų arba tiesiog nesubrendusių žmonių, kurie gali su jumis žaisti.“

· Štai ką apie Nikki mylimąjį pavyko išsiaiškinti privatiems sekliams: Vyras tokiu vardu ir pavarde apskritai neegzistuoja, jo namų adresas – furgonėlis, kuriame išties gyvena senyva pora. Jo telefono numeris priklausė ištekėjusiai moteriai, o tariama darbovietė apskritai neegzistavo.

· Tokie žmonės, kaip Nikki, prie savo internetinio romano taip pripranta, kad jiems sunku gyventi kitaip, tačiau gyventi kitaip būtina.

· Interneto aplinkoje labai lengvai gimsta ir veisiasi fantazijos. Būtent internete galime įgauti tokių savybių, kurių neturime, tačiau trokštame. Dr. Philas sako, kad negalite tuoktis su žmogumi, jei nematėte jo sergančio gripu ir nebuvote šalia. Jei įsimylite žmogų, kurio nematote, grindžiate savo santykius netikrais patyrimais. Nežinote apie tą žmogų nieko daugiau, nei jis jums pasakojo, tad realybėje jis gali būti visai kitoks.[/i]

Žmonės pagailėkite savęs ir kitų ne darykite nesąmonių ir negaiškite laiko.
Jūsų laikas brangus, kaip kiekvieno žmogaus. Atrodo laiko tiek daug, bet taip greitai pajaučiame paskutinius atodūsius...
Pagailėkite kitų ir artimųjų ! Tavo tėvai nori anūkų, bet ne laido gabalo ! Gyvenk savo gyvenimą realybėje !

[u][b]Na, o dabar galime pasijuokti. [/b][/u]
[url=http://www.blevyzgos.lt/main.php?1=3&2=kibermeile]http://www.blevyzgos.lt/main.php?1=3&2=kibermeile[/url]

Galbūt jus turite kokių pasiūlymų ar sprendimų būdų? Išsprendei pats, kai buvai šio atvejų auką? Parašykite čia.
Pasidalinkite savo sprendimais kuriomis įveikėte šią auką (Internetine Meilė). ;)

Link to comment
Share on other sites

Pranešimus galėsi man atsiųsti į PM.
Aš patvirtinsiu ir prirašysiu. Leisčiau jums rašyti, bet atsiranda žmonių kurie flood.
Ir yra turbūt sutrikę žmogaus sveikata...

Kol nenusiraminęs, aš pateiksiu kitokiomis žinutėmis temoje.

Bus pateikta jūsų Vartojamas Vardas Tinklalapyje (paryškintas), ir po juo parašytas jūsų tekstas (Nekoreguosiu).
Ačiū jums, už žinutes. Atleiskite už nesklandumus. ;/

Link to comment
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search