Jump to content
Create New...

NUORU UBANA B**t


Vebinaras pvpro.com

Rekomenduojami pranešimai

  • Pagrindinis Adminas
5 minutes prieš, Vebinaras pvpro.com said:

seip nzn irodyti kaip neturiu demo...

 

mes turim demo, gerai kad laiku parasei, o tai demo issitrina po 4 dienu

as asmeniskai wh nematau, tik taip jau pasitaike, kad kai prefirinai uz sienos buvo priesu ir pasirode kad saudai i juos...

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tame ir esme kad 2k turi, bet zaidi taip keistai, perziurejau dar demo, nu vistiek man neaiskus likai

9:40 11:35 14:00 15:30 idomesnes vietos, siulau atkreipt dar demesi i jas, ka mano kiti adminai.

 

  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Dabar, Vebinaras pvpro.com said:

kurva kesti valink pats ten kaip daunas sudus mide darei ir daba gali va lavonas bybi ciulpt nes tuoj baigia cytus siust isirasau ir pareinu pist tave i subine asile :)

 

Va čytus siunčia kurva ubagas nx, su kojom geriau nei tu zaidziu tu beranki supistas,tikiuos kad tave pagaus ir gerai tau ikres uz tokius zodzius ir cytinimus 

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
11 minutes prieš, kestis said:

Agirdi tu, gaideli, kur nusovei ten mane, per sienas lupi, jus kai nebunat adminai rytais ypač, šitas gaidys ateina ir saudo visus kaip nesveikas, neatbaninkit jo.

 

koks skirtumas buna nebuna adminu, demo isirasineja visa laika ir jei koks itarimas, iskart tikrinamas

jokiu irodymu neturi apart kruva izeidinejimu, per sienas saudyti niekas nedraudzia

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
1 minute prieš, Kescio nesulaikysi said:

Tu vapse is kaimalio kazkoks kurva vaflis cia bazzarini per laida, pagauciau visus dantis isbaladociau 

as tau patarciau ramintis, nes gausi bana ir ant servu

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search