Jump to content
Create New...

banas


ŠVENTASIS

Rekomenduojami pranešimai

Jusu Nick bei steam id -Šventasis, STEAM_1:0:427474791
Kada ir kuriame serve nubaude? -antrame
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) -nezinau
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus? - Losiau, ir kazkas paklause koks main mano, nes losiau su nauju,  paklause gal teletabis pasakiau kad taip, o ant teletabio acc nesenai vac gautas, tai net nera mano acc as per ji tik zaisdavau tai draugelio acountas, ne as o jis gavo vac, taigi nusipirkes nauja acc yra mazai val ir adminas galvojo kad naudoju cytus ar kazkas pansaus zodziu pazaidziau tik kelias min :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
47 minutes prieš, |Valdusekas| said:

viskas tvarkoi su juo pazystu as ji svarus o del bano tai zmogus prisijunge pazaist ir bana iskart gavo tai biski nesamone

saunu kad jus vienas kita pazystat, bet mes jusu nepazystam

jei nesenai gavo vac ir itartinai zaide, banas duodamas nuo 3men iki permanent ir nesvarbu ar draugo acc ar draugas zaide ant tavo acc ir t.t.

Problemas tau dave permanent, o ar mazinti bauste cia reikes gyliau paziuret kas per situacija

 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Na supratau, o del acc neturejimo tai manau kad keistai skamba, savo senai pardaviau, ir paskiau tiesiog nebezaidziau cs, o nesenai paprasiau draugo kad duotu pazaisti su acc, ir taip atsitiko, kad nuo acc nebegaliu zaisti :D tai teko pirkti sava. Na tikiuosi apsvarstysite mano prasyma nuimti bana, dekui :)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Svečias
Ši tema yra užrakinta.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search