Jump to content
Create New...

Perma ban [Art]


Kerk

Rekomenduojami pranešimai

  • Veteranas

Jusu Nick bei steam id - Majin (sitam serveryje geriau zinomas kaip Kerk)
Kada ir kuriame serve nubaude?  Serveris nr.2  14:47
Kuris admin nubaude (jeigu zinote) - Artas
Kokia buvo situacija, kas ivyko, kodel bausme gavote jus?  Artui turbut pasirode itartini mano suviai, pries tai jis voice chate paklause ar as pajunges aima.. Nieko stebuklingo nebuvo ir bana gavau ne po to kai ji nuzudziau, bet kai nutapinau  kita zaideja ir sekanti stray kulka kibo ir salia jo tupinciam. Bent tiek, kad banas ne 'salty'. :) Suprantu, kad atejes naujas, nezinomas zaidejas daro tokius fyntus gali atrodyti itartinai, bet noreciau, kad bent demo butu perziureta.

Kadangi nezinau kaip kitaip imanoma irodyti, jog nenaudoju nieko, tai remsiuosi i ta fakta, kad esu ne naujas zaidejes sitam serveri, kai kurie is pastoviu/geriau zinomu serverio zaideju turbut patvirtintu, jog nesu visiskas batonas. cs go turiu apie 3000 valandu +, pastoviai perku vip paslaugas ir panasiai. Cs go yra vienintelis zaidimas i kuri investavau tiek savo laiko ir jauciuosi lyg cheatint jame butu saves apgaudinejimas.

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Pagrindinis Adminas
29 minutes prieš, skycircle said:

Tiek ilgai žiurejau ta demo :D o čia unban bet šiaip toks keistai šaudantis :/

kai uzbaninau, buvau tik pora epizodu paziurejas, 2-6 rounde ir pries pat bana 2x hs, labai keistai tampe jis ta taikinuka, atrode lyg aim

nu paziurejus demo, taip ir isliko tik tas keistas flick i galva 2-6 rounde

kadangi mano banas, as turiu pilna teise be kitu adminu nuimti ji

nebent norit permusti mano bana ir dauguma adminu patvirtins kad jis cytino

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
5 minutes prieš, Art said:

kai uzbaninau, buvau tik pora epizodu paziurejas, 2-6 rounde ir pries pat bana 2x hs, labai keistai tampe jis ta taikinuka, atrode lyg aim

nu paziurejus demo, taip ir isliko tik tas keistas flick i galva 2-6 rounde

kadangi mano banas, as turiu pilna teise be kitu adminu nuimti ji

nebent norit permusti mano bana ir dauguma adminu patvirtins kad jis cytino

Man tai nesvarbu aš to bano nesureikšminu. Man nei šilta nei šalta ar jis bane sedes ar unbane :D

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Nevadinciau saves masofkes skillu ar apskritai skillu. Kartais iseina gerai pazaisti, kartais ne. Gerus 2,5k valandu praleidau mm, faceit ir esea. Po to nusprendziau competetive nebezaisti nes ten daugiau nervu, nei malonumo. Kadangi dirbu uzsieni, smagu kartais isgirsti Lietuviskus balsus, todel cia ir zaidziu.

Serverio lygmenyje su awp 'pagaves forma' (pasigirsiu) zaidziu tikrai neblogai :) ypac zinant kad vidutinio zaidejo rankas tikrai zemesnis nei supreme, kuri as jau 2 metus pastoviai laikau nesvarbu kokias pertraukas pasiimciau.  Turiu labai daug irasu is senesniu machu kaip tuos pacius 'sudus' saudau tiek bachuru serve tiek matchmaking ir faceit ir esea.

Arto minetus one tapus galeciau pakomentuot tik kaip 'luck', nes tikrai ne ant tiek skilled esu kad nuo vieno galvos ant kito nuflikinciau pastoviai, nors ir zaidejai buvo labai arti vienas kito, man paciam tuo momentu pasirode lyg 'stray bullet' buciau pataikes i antra.

Pries ateidamas po pertraukos i serveri visa savaite zaidziau ffa hsdm, workshopus, nes buvau padares ilga pertrauka. Atvirai pasakius garbage aimas pas mane palikes, tai man paciam linksma, kad isvis kazka pataikau.

Problemai sitam serveryje yra zaideju daug geresniu uz mane, jie dar ne tokius sudus saudo. Mano supratimu visus issiskiriancius zaidejus administracija turetu bent viena karta patikrinti. Bet tavo komentaras su didele pagieza nuskambejo :D

 

 

Redaguota Kerk
  • Like 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search