Jump to content
Create New...

Mute


Fat and Fast

Rekomenduojami pranešimai

Laba diena, norejau paprasyt pagalbos jusu del Problemos suteiktos bausmes mute. Labai jo atsiprasu todel noreciau , kad sumazintu, nuimtu bausme arba tiesiog uzbanintu visam laikui kaip jis pats yra sakes bus banas visam laikui, nes jusu serveri turiu butinai kalbetis ir bendrauti su baisiai gerais zmoniems, bet padariau klaida sutikes Problemos ir jis isizeide kaip maza mergaite.. Dar syki atsiprasau taves, kad pavadinau duchu, o po to pasakiau jei esi ne admin mldc, o jei admin ne mldc, o viskas buvo visai kitame serveri kuriame jis nebuvo adminas, o uzmutino mano geras draugas solution su kurio galima pasneket normaliai ir supranta mane. Prasau triju dalyku tiktais sumazinti bausme, nuimti visiskai arba uzbaninti visam laikui, nes ateinu praleist gerai laika ir pasneket su draugais ir beabejo pabut SERVERIO KLOUNU kaip Problemos sake. Nick Fat and Fast. Prisipazystu kaltu ir labai apgailestauju sutikes toki jautru zmogu kaip Problemos, tukstantis atsiprasimu Problemos...

  • Haha 4
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Aš tai siūlau ne duoti jam galimybės šnekėti, nes pati jau buvau jo auka ne viena syki. Ne pirmas kartas kai prisidirbi, gauni mute o poto verki. 
Pati esu šio žmogaus auka, kai atėjau sau pažaisti su draugais, ir gavosi taip kad šis vaikinas išvadino mane viskaip, ir gavo insta mute nuo Trolio, ir pradėjo iškarto verkti kad daugiau taip nebus, kad nieko blogo nenorėjo, pradėjo verkti, atsiprašynėti ir t.t. Paprašiau Trolio kad atmutintu, nes norėjau sužinoti ar atsiprašys ar ne, kaip žmogus atsiprašė. Poto nuėjus dažniau į servą, išgyrstu kaip jis ant kitų stumia, nickus keičiasi dažniau nei kojines, užvakar buvau su Problemu antram serve, ir jis pradėjo išsipisinėti ir stumti ant kitų, ir Problemas kaip normalus adminas davė jam iškarto mute, o šis pradėjo vėl verkti ir Problemas žinoma pasakė kad gausi mute visam laikui, tu sutikai su tuo, kad jaigu išgirstu iš tavęs kokį šlamštą kad gautum mute. O štai matau vėl prisidirbai ir Problemas kirto tau mute, nematau reikalo čia verkti dabar, pats prisidirbai, tai štai tau ir pasekmės. Manau kad jeigu gaus unmute, vėl prasidės tos nesąmonės, gaus vėl mute vėl pradės verkti. Be reikalo, kaip ir sakė tau Problemas, esi tik serverio klaunas, kuris įžeidinėja kitus ir verkia kaip mažas vaikas. 

27498073_411702459279856_1214209107_n.jpg

  • Pakeliam 2
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • Veteranas

Tai va.. Manau man net nera ka ir pridurti Zmogus per daug atsigaves ir tiek... PRIESTARAUJU unmute nes manau kiek ant visu prikalbejes yra jis turetu gauti perment mute. Lauksiu kitu ADMINU nuomones apie sita zmogu "gegute prisikarksejo" na ir zinoma serverio teiseju tai serverio zaideju

  • Like 1
  • Pakeliam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search