Jump to content
Create New...

Public Camping


LMp

Recommended Posts

Sveiki norėčiau pasiūlyti vieną dalykėlį dėl [color=green]CAMPINGO[/color] panaikinimo. Kelios išeitis:
1) Manau jį reikėtu visai pašalinti nes didelė problemą sudaro kai: Bandai daryti "Ninja Defuse"; Esi teras, padedi c4, bet būni likes 1x5 tai tikrai yra sudėtinga pastoviai judėti jog nepradėtu šūkauti campingas :) o žiauriausia būna tada kai tikrai žinai jog pro šitą vietą atbėgs priešas ir prieš pat jam pasirodant tu išleki į orą  :-[
2) Jei adminai/žaidėjai nenorėtu šito atsisakyti, siūlau padaryti taip- Lieki paskutinis savam team ir TIK tavo komandos nariams išmestu votą (Vote for Beacon) tada tavo komandos nariai nuspręstu ar jis campina naudingai ar ne :) kad vote būtu pavykęs, protingiausia būtu jog reikėtu surinkti 50-60% teigiamų vote. Bet pabrėžiu jog vote mestu tik tam team kurioje liko paskutinis dalyvis :) o jei lieka 1x1 atskirus vote dėl[color=red] T[/color] ir [color=blue]CT[/color], jog spręstum ar išduoti saviškio buvimo vietą.

Į komentarus rašykite [color=orange]Už[/color]-(galitė pridėti jeigu pastebėjote trūkumu ar turite kaip pagerinti šią įdėją) ir [color=orange]Prieš[/color]-(su tiksliu paaiškinimu kodėl prieš)

Ačiū visiems už jūsų nuomonę.

Link to comment
Share on other sites

Už, nes vistiek tas anti-camp'as yra bugintas... Vieniem jis veikia, o kitiems, kaip man :D, neveikia, nes žinau, ką reikia daryti, kad nesuveiktų. Ir išvis į serverį prikišta bereikalingų pluginų įvairių... Nei vieno admino (Myrez arba MasK) nemačiau kelis mėnesius serveryje. Tai iš kur jie žino, kokie pluginai gerai veikia, o kurie tik žaidimą gadina...?

Link to comment
Share on other sites

  • Veteranas

Pries, nes nervina kai kokie botai pradeda kampint vienoj vietoj ir dar uz kokio kampo... O del to 1x5 tai nereik sedet kai koki9am botui ir laukt, paprasciausiai vaikstai su shift ir girdi is kur kas ir kada ateina :) O be to su siuo pluginu maziau zmoniu su awp sedi vienoj vietoj :)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search