Jump to content
Create New...

nuimkite muta


tadas2331

Rekomenduojami pranešimai

  • ★Vip★

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=commslist&advSearch=Kiskis Taskis&advType=name mute gavai už keiksmažodžio vartojima pastoviai kas antras žodis "blt" "kurva" "nx" pasakiau kad mažiau keiktusi man pasake: -neaiškink vaikas, kas tu man iš vis esi n* kad man čia kažka aiškintum, kažkokio pisliaus aš dar klausysiu. Gaves mute paraše man vistiek nuims mute koks skirtumas t.t. vos nepradejo jau gazdint apsimesti serverio verhu. O dabar jau "ar galit nuimt man mute" ispejima gavai tai gali neverkt dar pora dienu liko galesi vel kalbet. Gal ši karta pasimokei ir paklausysi manes (vaiko) kad nevartotum keiksmažodžius kas antram žodyje.

Redaguota skycircle
  • Sodinam 1
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

8 valandas prieš , skycircle said:

http://bachuruservas.eu/bans/index.php?p=commslist&advSearch=Kiskis Taskis&advType=name mute gavai už keiksmažodžio vartojima pastoviai kas antras žodis "blt" "kurva" "nx" pasakiau kad mažiau keiktusi man pasake: -neaiškink vaikas, kas tu man iš vis esi n* kad man čia kažka aiškintum, kažkokio pisliaus aš dar klausysiu. Gaves mute paraše man vistiek nuims mute koks skirtumas t.t. vos nepradejo jau gazdint apsimesti serverio verhu. O dabar jau "ar galit nuimt man mute" ispejima gavai tai gali neverkt dar pora dienu liko galesi vel kalbet. Gal ši karta pasimokei ir paklausysi manes (vaiko) kad nevartotum keiksmažodžius kas antram žodyje.

jo as nusikeikiau kartais isprusta bet nereikia pulti ant manes as visa mapa nesikeikiu jau kiek laiko zaidziu situose serveriuse nei vienam dar nekilo problemu o tu jaunas turedamas admina keleisi ten bent jau man taip atrode... galima ir normalei pasakyti ir nebuvo butina muta deti tiek ilgai manau butu uzteke ir koki pusvalandi kad nurimciau. aciu jei kas pritarsit

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
8 valandas prieš , tadas2331 said:

jo as nusikeikiau kartais isprusta bet nereikia pulti ant manes as visa mapa nesikeikiu jau kiek laiko zaidziu situose serveriuse nei vienam dar nekilo problemu o tu jaunas turedamas admina keleisi ten bent jau man taip atrode... galima ir normalei pasakyti ir nebuvo butina muta deti tiek ilgai manau butu uzteke ir koki pusvalandi kad nurimciau. aciu jei kas pritarsit

Gaila demo nebera nes ten aš tave ispejau kad nesikeik bet kai minejau tu išvadinai vaiku ir toliau savo darei gavai mute. O čia sakai kad negavai to ispejimo, aš visus ispeju nėra taip buvo kad nieko neispečiau. Net pats DaTroller žino kad aš amžinai cackinuosi su žodines ispejimais. Ir tuo metu buvai gan gerai iškeles galva ir net patvirtinai kad kitas adminas tau nuims mute.. ir dar vaiku išvadinai ir nusikeikei :D Jei jau tu suauges vyras tai nebūtina keiktis ir rodyti neadekvatu elgesi jaunimui. O dabar kaip dydelis galesi išlaukti mute ir mane prakeikti. (Gal prabuves ta laiką apmastysi ir tai gali rašyti gag'o neesi gaves.)

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

6 valandas prieš , skycircle said:

Gaila demo nebera nes ten aš tave ispejau kad nesikeik bet kai minejau tu išvadinai vaiku ir toliau savo darei gavai mute. O čia sakai kad negavai to ispejimo, aš visus ispeju nėra taip buvo kad nieko neispečiau. Net pats DaTroller žino kad aš amžinai cackinuosi su žodines ispejimais. Ir tuo metu buvai gan gerai iškeles galva ir net patvirtinai kad kitas adminas tau nuims mute.. ir dar vaiku išvadinai ir nusikeikei :D Jei jau tu suauges vyras tai nebūtina keiktis ir rodyti neadekvatu elgesi jaunimui. O dabar kaip dydelis galesi išlaukti mute ir mane prakeikti. (Gal prabuves ta laiką apmastysi ir tai gali rašyti gag'o neesi gaves.)

siaip ne vien as susikeikiu nu zodziu yra kaip yra 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★
2 minutes prieš, tadas2331 said:

siaip ne vien as susikeikiu nu zodziu yra kaip yra 

Na tuo mentu vienintelis kuris labiausiai vartojiai keiskmazodzius buvai tu ir sakau dar vaiku isvadinai ir sakei unmute nuims tau :D Beje butum islaikes ir viskas būtų gerai bet ne parašiai į foruma ir prasiilginai už melagistes o verčiau melavimo butum atsiprašes :D

Redaguota skycircle
Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

16 valandas prieš , skycircle said:

Na tuo mentu vienintelis kuris labiausiai vartojiai keiskmazodzius buvai tu ir sakau dar vaiku isvadinai ir sakei unmute nuims tau :D Beje butum islaikes ir viskas būtų gerai bet ne parašiai į foruma ir prasiilginai už melagistes o verčiau melavimo butum atsiprašes :D

nu tu vaikas ir esi daugiausiai 20 nieko as nemelavau tu pats ten mandravai kodel kiti adminai normalei ispedavo ir viskas o tu ten toi gausi muta nesikeik sakiau nevaidynk kad admina turi tu dar kaska man uzvelei ir pradejau sakyt kad vaikas kaskoks ir tada uzdejai muta... nesvarbu buk laimingas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

  • ★Vip★

Tas jausmas kad pradėjo kurti savo versija, na gal per tiek laiko ta dalyką permastei savaip. pradžioj sakei jokio ispejimo nedaviau, po to sakai dabar kad kažką kitką. Tai viena kart apsispresk normaliai butum parašes ankščiau būtų buve demo o dabar po laiko. Sakau kita kart pradek nuo atsiprašimo jei esi pats kaltas o ne sakyt kad kažkas blogai dave mute ar dar kitus kaltint.. Na tegul sprendžia pgr. adminai savo versija isakiau kaip buvo. 

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

4 valandas prieš , deivius1 said:

Administratorius pilnametis tai koks zeminimas ar issidirbinejimas? Nebuk antra Gelele, metu ne daugiau 25 o visus aplink vaikais vadina.

as jo net nezeminau as tik nusikeikiau kai man nesiseke ir ivyko konfliktas yra kaip yra nenumirsiu del to muto ir nebesiaiskinsiu buvau parases del to problemu nebebus cia buvo kaip ir atsiprasymas

Link to comment
Pasidalinti ant kitų socialinių tinklų

Užsiregistruokite arba Prisijunkite kad galėtumėte komentuoti

Jeigu turite paskyrą, prisijunkite

Sukurti paskyrą

Užsiregistruokite mūsų forume.

Registruotis

Prisijungti

Esate užsiregistravęs? Prisijunkite.

Prisijungti dabar
×
×
  • Create New...

Write what you are looking for and press enter or click the search icon to begin your search